Prisijunkite: facebook google+ google+ skype rss LT EN RU
  • Aprašymas
  • Galerija
  • Kainos
  • Užklausimas

Vazektomija

Vazektomija, arba vyrų sterilizacija, – tai kontracepcijos būdas. Vyro sėkliniai latakai, kuriais iš sėklidžių į varpą keliauja spermatozoidai, yra perrišami, perpjaunami ar blokuojami kitu būdu. Vazektomija, vyrų sterilizacija, vyrų kontracepcija, Vazektomijos operacija.

Vazektomija, arba vyrų sterilizacija, – tai kontracepcijos būdas. Vyro sėkliniai latakai, kuriais iš sėklidžių į varpą keliauja spermatozoidai, yra perrišami, perpjaunami ar blokuojami kitu būdu. Tai efektyvus kontracepcijos metodas.

Vazektomija nepakeičia vyro lytinės potencijos. Organizmas toliau gamina vyriškus hormonus, išlieka erekcija ir ejakuliacija (be spermatozoidų).

Operacija atliekama vyresniems nei 25 metų amžiaus vyrams, kurie neketina turėti vaikų.

 

Kaip atliekama operacija?

Operacija dažniausiai atliekama taikant spinalinę ar bendrinę nejautrą.

Sėklidės kapšelyje padaromi du maži pjūveliai, abipus pašalinamos nedidelės sėklinių latakų atkarpos (kad būtų galima histologiškai ištirti). Tada sėklinių latakų galai perrišami arba susiuvami juos užlenkiant.

 

Į ką svarbu atkreipti dėmesį po operacijos?

  • Visiškas nevaisingumas pasiekiamas po 6–8 savaičių (vidutiniškai po 15 spermos išsiveržimų). Reikalingi mažiausiai trys spermos tyrimai, kuriuose nerandama spermatozoidų. Iki tol nerekomenduojama atsisakyti kitų kontracepcinių priemonių.
  • Labai retais atvejais dėl įvykusios sėklinio latako rekanalizacijos vaisingumas gali atsistatyti. Todėl, praėjus metams po operacijos, rekomenduojama pakartotinai ištirti spermą.
Chirurgo konsultacija
Kaina 30 € ( 69.06 Lt )
Kaina nuo 625 € ( nuo 2158,00 Lt )

Kilo klausimų? Užpildykite žemiau esančią formą ir mes nedelsdami su jumis susisieksime.

Vardas*
Pavardė*
El. pašto adresas*
Telefono numeris
Sritis*
Klausimas*
Klausti