Prisijunkite: facebook google+ google+ skype rss LT EN RU
  • Aprašymas
  • Galerija
  • Kainos
  • Užklausimas

Vokų plastika

Vokų plastika (blefaroplastika) – tai odos pertekliaus ar riebalų maišelių pašalinimas iš vokų. Ši operacija grąžina veidui jaunatvišką ir žvalią išvaizdą. Vokų plastika, veido operacijos, plastinė chirurgija http://www.groziochirurgija.lt/schema-img/antakiu-kelimas.jpg

Vokų plastika (blefaroplastika) – tai odos pertekliaus ar riebalų maišelių pašalinimas iš vokų. Ši operacija grąžina veidui jaunatvišką ir žvalią išvaizdą. Po jos veidas akivaizdžiai atjaunėja. Viršutiniai ir apatiniai vokai gali būti operuojami ir kartu, ir atskirai.

 

Kaip atliekama operacija?

Vokai dažniausiai operuojami taikant vietinę nejautrą ir dažniausiai trunka apie 1 valandą.

Operuojant viršutinius vokus, oda įpjaunama išilgai voko raukšlės pagal odos linijas. Atlikus antrą lygiagretų pjūvį pašalinamas odos perteklius. Operacijos metu taip pat galima pašalinti riebalinius maišelius.

Operuojant apatinius vokus, galima arba pašalinti riebalinius maišelius, arba perskirstyti riebalus. Pjūvis dažniausiai atliekamas junginėje – vidiniame voko paviršiuje. Toks pjūvis voko išorėje nedaromas.

 

Į ką svarbu atkreipti dėmesį po operacijos?

  • Dėl patinimo po operacijos gali būti sunku užsimerkti, todėl vargina akių sausumas. Šią problemą išsprendžia dirbtinės ašaros arba tepalai.
  • Kartais laikinai susilpnėja regėjimas, tai gali trukti iki kelių dienų.
  • Siūlai pašalinami po 4 - 7 dienų.
  • Po dviejų savaičių randai jau sunkiai įžiūrimi. Kraujosruvos paprastai išnyksta per kelias savaites, o patinimas gali užtrukti kiek ilgiau.
Plastinės rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo konsultacija
Kaina 30 € ( 69.06 Lt )
Kaina 660 - 765 € ( 2278,85 – 2641,39 Lt )
Kaina 660 – 1010 € ( 2278,85 – 3487,33 Lt )

Kilo klausimų? Užpildykite žemiau esančią formą ir mes nedelsdami su jumis susisieksime.

Vardas*
Pavardė*
El. pašto adresas*
Telefono numeris
Sritis*
Klausimas*
Klausti