INFORMACIJA APIE DIENOS CHIRURGIJOS PASLAUGAS

Pacientams, apdraustiems privalomuoju sveikatos draudimu, bazinė dienos chirurgijos paslaugų kaina apmokama iš PSDF biudžeto lėšų pagal sutartyje su teritorine ligonių kasa nurodytą paslaugų nomenklatūrą ir bazines kainas. Pacientui detaliai paaiškinama kiek ir už kokias paslaugas jis turi mokėti, ir kokią konkrečios paslaugos dalį apmoka teritorinė ligonių kasa (toliau – TLK). Į visas „Grožio chirurgija“ klinikos TLK apmokamas operacijos kainas yra įskaičiuota operacinės išlaidos, anestezija, medikamentai, tvarsliava, jei naudojama – implantai, pooperacinė priežiūra, siūlų išėmimas, gydytojo pakartotinos konsultacijos, susijusios su operacija, pagerinta anestezija, pagerinta slauga, ar pagerinti medikamentai, ligonis susimoka papildomai.

Pacientas, parašu patvirtinęs savo sutikimą dėl asmens sveikatos priežiūros paslaugų suteikimo, tuo pačiu sutinka sumokėti susidariusį skirtumą tarp bazinės ir faktinės paslaugos kainos kaip tai numato LR Sveikatos sistemos įstatymo III dalies II skyriaus 49 straipsnio nuostatos: „jei pacientai, turintys teisę į nemokamas asmens sveikatos priežiūros paslaugas, savo iniciatyva pasirenka brangiau kainuojančias paslaugas, medžiagas, procedūras, tai šių paslaugų medžiagų procedūrų bazinių kainų skirtumą jie apmoka patys“. Skirtumą tarp paciento mokamos kainos ir Sveikatos apsaugos ministerijos bei Valstybinės ligonių kasos patvirtintos mokėjimo tvarkos bazinės paslaugos kainos lemia paciento pasirinktos gydytojo rekomenduotos brangiau kainuojančios gydymo priemonės (vaistai, medicinos pagalbos priemonės, medžiagos, procedūros). Galutinę paslaugos kainą nustato procedūrą atlikęs gydytojas, atsižvelgdamas į darbų apimtį, sunaudotas medžiagas ir papildomus kliento pageidavimus. Pacientai, pageidaujantys minėtas paslaugas gauti nemokamai, savo šeimos gydytojo siuntimu gali kreiptis į bet kurią viešąją gydymo įstaigą. Siuntimo galiojimo laikas yra 30 dienų.

Pateiktos kainos yra tik informacinio pobūdžio, Klinika pasilieka teisę be išankstinio informavimo keisti paslaugų kainas, teikti naujas paslaugas arba nebeteikti kai kurių paslaugų.