„Grožio chirurgija“ klinikoje gydytojas akušeris-ginekologas Artūras Šalaševičius ir gydytoja-dermatovenerologė Natalija Jasaitienė pristatė NAUJĄ neinvazinę ir neskausmingą paslaugą – LAZERINĘ GINEKOLOGIJĄ, kurios pagalba gydomas šlapimo nelaikymas, atjauninami makšties audiniai, atstatomas estetinis vaizdas.

Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, kas ketvirta moteris ir kas kas dešimtas vyras turi šlapimo nelaikymo problemų. VšĮ „Inkocentras“ direktorė Jurga Misevičienė pripažįsta – Lietuvoje situacija tokia pati, tačiau problemą gilina ir begalė šią ligą supančių mitų.

Naujausias Lietuvoje atliktas tyrimas atskleidė, kad beveik trečdalis moterų po gimdymo susiduria su nevalingai pratekančio šlapimo problema, beveik ketvirtadalis jaučia nepasitenkinimą savo lytinių santykių kokybe, o daugiau nei pusė moterų, susiduriančių su intymiomis sveikatos problemomis, kenčia dėl prastesnės emocinės savijautos ar nepasitikėjimo savimi. „Bėgant metams, dėl nėštumų, gimdymų nutukimo ar po menopauzės, moterys susiduria su tokiomis intymiomis problemomis, kaip makšties sausumas, elastingumo sumažėjimas ar stresinis šlapimo nelaikymas, kuomet juokiantis, čiaudint, sportuojant ar lytinių santykių metu nevaldomai prateka nedidelis šlapimo kiekis. Tačiau apie šias problemas moterys dažniausiai kalba tik pašnibždomis“, – sako klinikos „Grožio chirurgija“ gydytojas akušeris-ginekologas Artūras Šalaševičius.