Nemokamas seminaras VILNIUJE: dantų implantacija bei protezavimas, vasario 28 d., 17 val. Seminarą veda: burnos chirurgas Artūras Stumbras ir ortopedas-ortodontas Robertas Kirlys. Registracija: tel.nr. +370 5 2555900

Nemokamas seminaras: dantų implantacija bei protezavimas
Laikas: vasario 28 d., antradienis, 17 val.
Vieta: klinika “Grožio chirurgija” Vilnius, Lvovo 25, verslo centras 3BURĖS, 1 aukštas
Seminarą veda: burnos chirurgas Artūras Stumbras ir ortopedas-ortodontas Robertas Kirlys
Registracija: tel.nr. +370 5 2555900

Dantų skausmas bei estetiniai poreikiai yra dažniausia priežastis, motyvuojanti pradėti odontologinį gydymą.
Skaudant dantims ar netekus jų estetinėje zonoje, nekyla klausimas – ar reikalingas dantų gydymas bei defekto atkūrimas.
Netekus kad ir vieno danties gali įvykti gretimų dantų padėties pasikeitimas, sąlygotas ne ortodontinio gydymo: dantų migracija, pavirtimas, danties išaugimas (pailgėjimas) ir danties išaugimas kartu su segmentiniu alveolinės ataugos augimu. Šie poslinkiai daugiausia priklauso nuo paciento bendros sveikatos, burnos sveikatos, dantų priežiūros, periodonto sveikatos, žalingų įpročių, dantų griežimo naktį ar streso metu, gretimų dantų būklės, antagonistinių dantų buvimo ar nebuvimo.
Netekus danties estetinėje zonoje pacientams dažnai net nekyla klausimas, kad danties atkūrimui turi būti naudojamas protezas ant dantų implanto. Tačiau, netekus kaplio ar krūminio danties, labai dažnai svarstoma, kada atkurti defektą ir ar išvis jį pradėti gydymą.
Seminaro metu burnos chirurgas Artūras Stumbras ir ortopedas-ortodontas Robertas Kirlys atsakys ar reikalingas defekto atkūrimas ir kokiu būdu geriausia jį atlikti.