Vilniečiai, turime Jums gerų žinių❗💥 Spalio 11-13 dienomis klinikoje „Grožio chirurgija“ Vilniuje, Lvovo g. 25, lauksime užsiregistruojant ir atvykstant tų, kurie jau seniai svajoja apie turimos tatuiruotės ar permanentinio makiažo 💅 pašalinimą!

Spalio 11-13 dienomis klinikoje „Grožio chirurgija“ Vilniuje, Lvovo g. 25, lauksime užsiregistruojant ir atvykstant tų, kurie jau seniai svajoja apie turimos tatuiruotės ar permanentinio makiažo 💅 pašalinimą naujausios kartos ir vieninteliu tokiu Baltijos šalyse – galingiausiu Fotona „Starwalker“ Q-swiched lazeriu.

Profesionalių gyd. dermatologių 👩‍⚕️ rankose šis lazeris virsta tobulu įrankiu šalinant pigmentines dėmes, permanentinį makiažą ar visų spalvų tatuiruotes. Taip pat Fotona “Starwalker” Q-swiched lazeris efektyviai šalina ir išsiplėtusius kapiliarus ar kraujagyslinius darinius, akne spuogus bei nagų grybelį. Ne veltui šis lazeris buvo apdovanotas 🏆 tarptautiniame „Aesthetic industry awards“ renginyje už metų inovaciją estetikoje kaip „Best new technology 2017“.

➡️ Tad kviečiame registruotis procedūroms mūsų klinikoje Vilniuje telefonu +37064048983.