Vilniečiai, turime Jums gerų žinių! Lapkričio 16-17 dienomis Fotona „Starwalker“ Q-swiched lazerio procedūros ir Vilniuje.

Vilniečiai, turime Jums gerų žinių!

Lapkričio 16-17 dienomis klinikoje „Grožio chirurgija“ Vilniuje, Lvovo g. 25, lauksime užsiregistruojant ir atvykstant tų, kurie jau seniai svajoja apie turimos tatuiruotės ar permanentinio makiažo pašalinimą naujausios kartos ir vieninteliu tokiu Baltijos šalyse – galingiausiu Fotona „Starwalker“ Q-swiched lazeriu.

Profesionalių gyd. dermatologių rankose šis lazeris virsta tobulu įrankiu šalinant pigmentines dėmes, permanentinį makiažą ar visų spalvų tatuiruotes. Taip pat Fotona “Starwalker” Q-swiched lazeris efektyviai šalina ir išsiplėtusius kapiliarus ar kraujagyslinius darinius, akne spuogus bei nagų grybelį. Ne veltui šis lazeris buvo apdovanotas tarptautiniame „Aesthetic industry awards“ renginyje už metų inovaciją estetikoje kaip „Best new technology 2017“.

Tad kviečiame registruotis procedūroms mūsų klinikoje Vilniuje el. paštu info@groziochirurgija.lt arba telefonu +37064048983.