Dermatologija

Spindinti ir sveika oda yra grožio pamatas, tačiau, bėgantis laikas, žalingi įpročiai, nepilnavertė mityba, ultravioletiniai saulės spinduliai bei vis spartėjantis gyvenimo tempas neišvengiamai daro įtaką mūsų veido ir kūno odos pokyčiams. Aplinkos veiksniai turi neigiamos įtakos ne tik odos elastingumo mažėjimui, bet ir spalvos papilkėjimui, uždegimų ir bėrimų susidarymui bei odos ligų atsiradimui.

Nors grožio industrijoje vyrauja platus kosmetikos priemonių pasirinkimas, veikdamos tik paviršinį odos sluoksnį, jos ne visuomet efektyviai gali išspręsti odos problemas. Todėl čia ypatingai svarbų vaidmenį atlieka medicinoje naudojami metodai, galintys padaryti tai, ko net pačios efektyviausios kosmetikos priemonės nepajėgia.

Dermatologijos klinikoje Vilniuje „Grožio chirurgija“ siūlomas itin platus estetinės ir klinikinės dermatologijos paslaugų spektras. Čia dirbantys ekspertai, pasitelkdami pačius inovatyviausius metodus, sprendžia kosmetines odos problemas, užsiima odos ligų diagnostika ir gydymu bei rūpinasi jos sveikata, grožiu ir atjauninimu.

Vilniaus dermatologijos klinikose teikiamos paslaugos taip pat apima apgamų ištyrimą ir defektų – nudegimų, randų, pigmentinių dėmių, strijų, aknės, karpų ir apgamų, kapiliarų – šalinimą. „Grožio chirurgijoje“ didelis dėmesys skiriamas ir trichologijai – su plaukų ir galvos oda susijusioms problemoms spręsti, bei plaukų slinkimui gydyti.

Inovatyvi dermatologija – veido ir kūno grožio harmonijai

Koja kojon žengdami su naujausiomis technologijomis, „Grožio chirurgijos“ dermatologijos ekspertai yra vieni iš nedaugelio Lietuvoje, savo praktikoje naudojantys naujos kartos lazerius, kuriais atlieka unikalias procedūras, šiandien jau iš esmės keičiančias grožio ir sveikatos puoselėjimo įpročius:

  • įaugusių plaukelių ir kitų depiliacijos keliamų nepatogumų išvengti galima „Grožio chirurgijos“ klinikoje atliekant plaukų šalinimo procedūrą pirmuoju ir kol kas vieninteliu Lietuvoje specializuotu plaukų šalinimo lazeriu „Primelase“. Šis lazeris jau leidžia saugiai ir greitai pašalinti plaukus net pačiose jautriausiose kūno vietose;
  • ilgalaikiam odos atjauninimui klinikos dermatologai pasitelkia FOTONA „Dynamis“ ir „Spectrum“ lazerius, kuriais atliekamos procedūros gali išspręsi visą puokštę odos negalavimų ir išlyginti net gilias raukšles. Viena tokių procedūrų – grožio revoliucija vadinama 4D veido atjauninimo procedūra, kurios rezultatas prilygsta net plastinių operacijų efektui. „Grožio chirurgijos“ gydytojai vieninteliai Lietuvoje turi reikiamą techniką ir gali atlikti saugią ir visiškai FOTONA protokolą atitinkančią 4D atjauninimo procedūrą;
  • moterims, susiduriančiomis su tokiomis problemomis, kaip makšties sausumas, elastingumo sumažėjimas ar šlapimo nelaikymas, „Grožio chirurgijos“ klinikoje atliekama makšties atjauninimo FOTONA lazeriu procedūra. Tai neinvazinė ir neskausminga procedūra, sugrąžinanti moterims pilnavertį gyvenimą ir pasitikėjimą savimi, mat procedūros metu atstatoma natūrali makšties drėgmė, susiaurinamas spindis, sumažinamas arba visiškai pašalinamas šlapimo nelaikymas, grąžinamas makšties jautrumas lytinių santykių metu.

Greitam efektui – injekcinis gydymas

Norint greito ir efektingo rezultato, klinikoje atliekamos ir injekcinės procedūros, galinčios atjauninti, sudrėkinti, atgaivinti odą, paskatinti jos resursų atsinaujinimą ar net gydyti padidėjusį prakaitavimą:

„Grožio chirurgijos“ ekspertai, kiekvienam pacientui taiko individualų gydymą, atsižvelgdami į tai, kokį rezultatą ir per kokį laiko tarpą pacientas nori pasiekti bei koks yra paciento amžius, odos tipas ir lūkesčiai. Įvertinusios individualią situaciją, gydytojos tariasi su pacientu, jį šviečia bei sudaro konkrečiai jam skirtą gydymo planą.

 

 

*Bazinė paslaugos kaina, apmokama TLK - paciento priemoka 0

**Skirtumas tarp klinikos paslaugos kainos ir TLK apmokamos kainos

*** Pirmoji kaina taikoma atliekant operaciją su vietine nejautra, antroji - atliekant operaciją su bendrine nejautra.