4D odos atjauninimas

Kas tai?

4D odos atjauninimas – neinvazinė odos jauninimo procedūra, atliekama naujausios kartos dermatologiniu lazeriu Fotona „Dynamis“. Tai saugi ir efektyvi procedūra, apimanti 4 poveikio technologijas, ir dėl šios priežasties vadinama 4D.

Kaip atliekama?

4D atjauninimo procedūros metu oda yra veikiama lazerio skleidžiamais impulsais tiek iš išorės, tiek iš vidaus (per burnos gleivinę).

Atliekant procedūrą dviejų bangos ilgių lazeriai yra derinami su keturiomis skirtingomis lazerinėmis technologijomis. Dėl to oda yra atjauninama visuose jos sluoksniuose (epidermyje, paviršinėje dermoje ir giliojoje dermoje).

4D atjauninimo procedūros metu naudojamos šios lazerinės technologijos:

 1. „Smooth lifting“ – tai odos stangrinimas iš vidaus, kai per burnos gleivinę šildomas gilusis odos sluoksnis. Tokiu būdu skatinamas kolageno skaidulų susitraukimas ir naujo kolageno gamyba. Odos patempimo efektas nosies ir lūpų raukšlių zonoje pastebimas iš karto.
 2. „Frac 3“ – tai frakcinis odos jauninimas, kai odos paviršius veikiamas taškiniu (frakciniu) būdu, t. y. lazeris veikdamas tam tikrus odos taškus suformuoja tūkstančius mikroskopinių „stulpelių“. Lazerio skleidžiama šviesa susigeria dermoje ir veikia tik tikslingai pasirinktus taškus, taip skatindama naujo kolageno susidarymą. Oda aplink juos lieka visiškai nepaliesta.
 3. „PIANO“ – ilgai lazeriu šildant odą ji įkaitinama iki paties giliausio sluoksnio. Energija, veikianti ląsteles, pasklinda tolygiai, todėl procedūra yra saugi ir maksimaliai komfortiška. Ši technologija papildo „Frack 3“ efektą.
 4. „SUPERFICIAL“ – tai lengvas odos šveitimas, sulyginantis odos paviršių ir pašalinantis nedidelius paviršinius defektus.

4D odos atjauninimo poveikis:

 • Veido oda tampa stangresnė.
 • Didėja odos elastingumas.
 • Išnyksta smulkios ir netgi gilesnės veido raukšlės.
 • Oda tampa lygesnė, švelnesnė ir švytinti.
 • Skatinama kolageno gamyba.
 • Pagerėja odos tonusas.

Ką dar žinoti?

  • Poveikis trunka 1 metus (atlikus 1 procedūrą) ir rezultatas matomas iš karto. Atliekant 3 procedūras kartą per mėnesį, rezultatas būna gerokai ilgesnis.
  • Po procedūros galimas odos paraudimas, kuris išnyksta po 12-24 val.
  • Procedūrą galima atlikti ištisus metus.
  • Procedūra atliekama gydytojo dermatologo.

 


*Bazinė paslaugos kaina, apmokama TLK - paciento priemoka 0

**Skirtumas tarp klinikos paslaugos kainos ir TLK apmokamos kainos

*** Pirmoji kaina taikoma atliekant operaciją su vietine nejautra, antroji - atliekant operaciją su bendrine nejautra.