Giluminis odos atjauninimas

Tai Fotona „Dynamis“ lazeriu atliekamas procedūrų ciklas, kurių metu palaipsniui atstatomas naujas kolagenas. Fotona „Dynamis“ lazerio skleidžiama šviesa skverbiasi giliai į odą ir atliekama neinvazinė, nepažeidžianti ir nešlifuojanti odos paviršiaus procedūra.

 

Kada atliekama?

Ši procedūra rekomenduojama kai prarandamas veido ovalo / kontūrų tikslumas, kamuoja poringumas, smulkios ir vidutinio dydžio raukšlelės, nebuvimas natūralios odos spalvos, chronologinis senėjimas (procedūros labiausiai rekomenduojamos 40-55 metų amžiuje, vyresniame amžiuje taikomos kitos kombinuotos lazerinės metodikos).

 

Kaip atliekama?

Labai trumpo lazerinio impulso šviesa veikia iš karto keletą taikinių tikrojoje odoje – kolageno skaidulas, plauko folikulus, kraujagyslių tinklą – atsiranda daug smulkių pažeidimo salelių, kuriose temperatūra pakyla iki 70o. Dėl šios priežasties aktyvuojama kolageno sintezė. Jau po trijų savaičių atsiranda naujos „jauno” kolageno skaidulos, o 4-5 savaitę pasiekiamas maksimalus sintezės efektas. Kadangi šio lazerio spindulių sugėrimas epidermyje yra nedidelis, tai leidžia epidermį apsaugoti nuo nepageidaujamų pažeidimų, o galimybė griežtai kontroliuoti energijos veikimo gylį (skirtingai nei naudojant procedūroms radio bangas) apsaugo nuo giliau esančių audinių perkaitimo ir atokių komplikacijų.

Poveikis:

  • oda tampa stangresnė, elastingesnė,
  • pagerėja odos struktūra, spalva,
  • ryškėja veido ovalo kontūras,
  • raukšlelės tampa mažiau pastebimos,
  • oda atjaunėja.

 

Ką dar reikia žinoti apie procedūrą?

  • Kursas: 3-6 procedūros, kas 3 savaites. Kursą galima kartoti 1-2 kartus per metus.
  • Po procedūros odą būtina prižiūrėti, laikantis gydytojo rekomendacijų, kurį laiką vengti saulės spindulių ir nesilankyti soliariumuose.
  • Efektas: poveikis išlieka 2-5 metus.

 


* TLK kaina – priemokos dydis, kurį sumoka klientas. Bazinę paslaugų kainą kompensuoja teritorinės ligonių kasos. Priemoka yra mokama už pacientui suteikiamą pagerintą slaugą ir komforto paslaugas. Prieš procedūrą klinikos administratorė detaliai paaiškina visą informaciją pacientui apie priemokos mokėjimą. Pinigų sumokėjimo faktas patvirtina, kad klientas yra susipažinęs su priemokos sąlygomis ir sutinka ją mokėti.

Klauskite gydytojo

+370 650 93333 arba

Parašykite mums dabar

Klauskite gydytojo