Giluminis odos atjauninimas

Tai Fotona „Dynamis“ lazeriu atliekamas procedūrų ciklas, kurių metu palaipsniui atstatomas naujas kolagenas. Fotona „Dynamis“ lazerio skleidžiama šviesa skverbiasi giliai į odą ir atliekama neinvazinė, nepažeidžianti ir nešlifuojanti odos paviršiaus procedūra.

 

Kada atliekama?

Ši procedūra rekomenduojama kai prarandamas veido ovalo / kontūrų tikslumas, kamuoja poringumas, smulkios ir vidutinio dydžio raukšlelės, nebuvimas natūralios odos spalvos, chronologinis senėjimas (procedūros labiausiai rekomenduojamos 40-55 metų amžiuje, vyresniame amžiuje taikomos kitos kombinuotos lazerinės metodikos).

 

Kaip atliekama?

Labai trumpo lazerinio impulso šviesa veikia iš karto keletą taikinių tikrojoje odoje – kolageno skaidulas, plauko folikulus, kraujagyslių tinklą – atsiranda daug smulkių pažeidimo salelių, kuriose temperatūra pakyla iki 70o. Dėl šios priežasties aktyvuojama kolageno sintezė. Jau po trijų savaičių atsiranda naujos „jauno” kolageno skaidulos, o 4-5 savaitę pasiekiamas maksimalus sintezės efektas. Kadangi šio lazerio spindulių sugėrimas epidermyje yra nedidelis, tai leidžia epidermį apsaugoti nuo nepageidaujamų pažeidimų, o galimybė griežtai kontroliuoti energijos veikimo gylį (skirtingai nei naudojant procedūroms radio bangas) apsaugo nuo giliau esančių audinių perkaitimo ir atokių komplikacijų.

Poveikis:

  • oda tampa stangresnė, elastingesnė,
  • pagerėja odos struktūra, spalva,
  • ryškėja veido ovalo kontūras,
  • raukšlelės tampa mažiau pastebimos,
  • oda atjaunėja.

 

Ką dar reikia žinoti apie procedūrą?

  • Kursas: 3-6 procedūros, kas 3 savaites. Kursą galima kartoti 1-2 kartus per metus.
  • Po procedūros odą būtina prižiūrėti, laikantis gydytojo rekomendacijų, kurį laiką vengti saulės spindulių ir nesilankyti soliariumuose.
  • Efektas: poveikis išlieka 2-5 metus.

*Bazinė paslaugos kaina, apmokama TLK - paciento priemoka 0

**Skirtumas tarp klinikos paslaugos kainos ir TLK apmokamos kainos

*** Pirmoji kaina taikoma atliekant operaciją su vietine nejautra, antroji - atliekant operaciją su bendrine nejautra.