Mezoterapija

Mezoterapija – tai unikali, o kartu ir paprasta gydymo procedūra, per kurią į probleminės kūno zonos odą sušvirkščiamos biologiškai aktyvios medžiagos, skatinančios odos atsinaujinimą, kraujo cirkuliaciją, plaukų augimą, mažinančios riebalų sankaupas, didinančios kraujagyslių tonusą, oda tampa drėgnesnė, išsilygina smulkios raukšlelės.

Per šią procedūrą mikroinjekcijos gali būti daromos galvos, veido, kaklo, iškirptės, rankų, plaštakų, pilvo, sėdmenų ir šlaunų srityse. Atsižvelgiant į problemą, parenkama ir speciali jų sudėtis. Tai gali būti hialurono rūgštis, vitaminai (A, E, C, B, K), amino rūgštys, mikroelementai (Zn, Co, Mg, P, S, SE), mineralinės medžiagos, kofermentai, organinių rūgščių kompleksai, augaliniai ekstraktai, antioksidantai, riebalus skaidantys preparatai (lipolitikai), homeopatiniai ir biotechnologijomis pagrįsti preparatai.

 

Kada atliekama mezoterapija?

Mezoterapija pasitelkiama profilaktikai ir gydymui, siekiant atstatyti senėjančią, praradusią elastingumą, suglebusią, sausą, saulės paveiktą, papilkėjusią, riebią ar porėtą odą. Taip pat ji atliekama siekiant panaikinti raukšles, maišelius po akimis ar paakių patamsėjimą, celiulitą bei strijas, mažinant dvigubą pagurklį, susidariusį dėl odos elastingumo sumažėjimo arba riebalų sankaupų.

Mezoterapijos procedūromis gydomas reakcinis plaukų slinkimas, kuris gali atsirasti po streso, chirurginės operacijos, gimdymo ar dėl hormonų pokyčių tiek vyrams, tiek moterims, taip pat židininis ar androgeninis plikimas. Veikliųjų preparatų mikroinjekcijos padeda atstatyti ir silpnus, lūžinėjančius ar gyvybingumą praradusius plaukus.

Mezoterapija gali būti taikoma hipertrofinių ir keloidinių randų korekcijai; procedūra veiksmingai gydo strijas, lygina odos paviršių, gerina kraujotaką, skatina regeneraciją.

Naudojant hialuronidazės fermentą, mezoterapijos procedūra galima pašalinti hialurono rūgšties perteklių, jei pacientui buvo nekokybiškai atlikta procedūra hialurono rūgšties užpildais ir dėl to susidarė audinių asimetrija.

Mezoterapija taip pat apima ir RegenACR – inovatyvią programą, skirtą odos ląstelių biostimuliacijai. Tai procedūra, skatinanti odos regeneraciją – kolageno ir elastino skaidulų gamybą, stabdanti senėjimo procesus. Pacientui iš venos paimamas kraujas, nuo raudonojo kraujo komponento atskiriama plazma ir suleidžiama į pageidaujamas vietas.

 

Kaip atliekama mezoterapija?

Mezoterapijos procedūros atliekamos naudojant plonas, skirtingo ilgio adatas, kuriomis preparatai sparčiai švirkščiami į 0,5–4 mm gylį. Taip užtikrinamas palaipsniui suleidžiamų medžiagų tolygus paskirstymas.

Priklausomai nuo to, į kokį gylį preparatai švirkščiami, išskiriamos kelios mezoterapijos technikos: epiderminis, derminis napažas („apibadymas“) ir mikropapulės.

Procedūra trunka apie 30 minučių. Sušvirkštos medžiagos veikia 5–7 dienas, todėl mezoterapijos procedūras rekomenduojama atlikti kas 7–10 dienų. Iš viso rekomenduojama atlikti 3–6 procedūras, kursą vėliau galima kartoti.

 

Ką dar reikia žinoti apie procedūrą?

Mezoterapija nepalieka beveik jokių pėdsakų ir jai nėra jokių amžiaus apribojimų, tad tam tikrais atvejais ją galima taikyti ir vaikams. Kai kuriems žmonėms po mezoterapijos gali atsirasti nedidelių mėlynių, tačiau jos išnyksta per 5–7 dienas.

 

Mezoterapija nerekomduojama:

  • nėščioms moterims;
  • esant ūmioms odos ligoms, lėtinių odos ligų paūmėjimui;
  • esant kraujo krešėjimo sutrikimams;
  • sergantiesiems kai kuriomis neurologinėmis ligomis (pvz., epilepsija);
  • iš karto po operacijos;
  • jei pacientas netoleruoja vieno iš mezoterapijos komponentų.

*Bazinė paslaugos kaina, apmokama TLK - paciento priemoka 0

**Skirtumas tarp klinikos paslaugos kainos ir TLK apmokamos kainos

*** Pirmoji kaina taikoma atliekant operaciją su vietine nejautra, antroji - atliekant operaciją su bendrine nejautra.