Natūralus atjauninimo metodas PRP

PRP (trombocitais praturtinta plazma arba plazmoliftingas) – tai visiškai natūrali procedūra, atjauninanti odą be chirurginės intervencijos. Procedūra taikoma siekiant veiksmingai ir natūraliai spręsti įvairias problemas – atjauninti odą, ją gydyti, pagerinti odos būklę, skatinti žaizdų gijimą,  gydyti plaukų slinkimą ar net gerinti moterų lytinio gyvenimo kokybę.

Kada atliekama?

Odos būklei įtakos turi kasdienis mūsų gyvenimo ritmas. Nuolatinis skubėjimas, stresas, nemigos naktys, žalingi įpročiai – tai veiksniai, skatinantys odos senėjimą ir įvairių odos problemų atsiradimą.

Natūralų atjauninimo efektą suteikianti procedūra PRP veiksmingai pagerina veido odos būklę, padeda sumažinti ar panaikinti pigmentines dėmes, randus, gydyti rožinę, aknę, užpildyti gilesnes raukšles ir efektyviai gydyti plaukų slinkimą. PRP procedūra taip pat veiksmingai skatina audinių atsistatymą po bet kokio pažeidimo, palengvina gijimo procesą. Procedūrą galima taikyti kartu su hialurono užpildais, tokiu būdu efektyviai paryškinamas veido kontūras.

Kaip atliekama?

Šios procedūros metu iš paties paciento kraujo išskiriama plazma, praturtinta trombocitais ir augimo faktoriais – tai padeda odai atsinaujinti, skatina kolageno gamybą, veiksmingai gydo uždegimą ir pristabdo senėjimo procesą. Procedūrai naudojami paties paciento kraujo kūneliai, todėl PRP procedūra yra visiškai saugi ir nesukelia alerginės reakcijos. Procedūra yra pakankamai neskausminga, o jautresniems pacientams gali būti taikomas vietinis nuskausminimas specialiu kremu.

Procedūros metu iš paciento venos paimamas nedidelis kiekis kraujo, kuris apdorojamas specialiu PRP prietaisu. Tokiu būdu išgaunamas kraujo kūnelių koncentratas, kuriame trombocitų koncentracija yra net 4-5 kartus didesnė nei įprastai būna kraujyje. Naudojant itin ploną adatą šis koncentratas suleidžiamas į problemines odos vietas.

Ką dar reikia žinoti apie procedūrą?

  • Prieš procedūrą reikia atlikti kraujo tyrimą;
  • PRP procedūros gali būti derinamos su kitomis procedūromis – lazerinėmis, chirurginėmis ar injekcinėmis;
  • Vidutiniškai rekomenduojama atlikti vos 1-2 procedūras per metus;
  • Oda po procedūros atsistato per 2-24 valandas;
  • PRP procedūros efektas yra ilgalaikis, laikui bėgant jis tik didėja;
  • Procedūra neskausminga.

Procedūra nerekomenduojama:

  • Nėščioms, maitinančioms moterims;
  • Sergantiems onkologinėmis, imunosupresinėmis, sisteminėmis kraujo ligomis, cukriniu diabetu, trombocitų ir kraujo krešėjimo ligomis;
  • Esant aktyviai bakterinei ar virusinei infekcijai.

*Bazinė paslaugos kaina, apmokama TLK - paciento priemoka 0

**Skirtumas tarp klinikos paslaugos kainos ir TLK apmokamos kainos

*** Pirmoji kaina taikoma atliekant operaciją su vietine nejautra, antroji - atliekant operaciją su bendrine nejautra.