Pasmakrės riebalų šalinimas lazeriu

Dvigubas pagurklis ne vienam kelia nepasitenkinimą savimi ar nenorą pozuoti neįprastu kampu. Viena iš pastebimo pagurklio atsiradimo priežasčių yra riebalų perteklius pasmakrėje, sukuriantis nepageidaujamą dvigubo smakro efektą. Šios riebalinės sankaupos gali būti saugiai pašalintos naudojant moderniausią neinvazinį nedidelio ploto riebalų šalinimo būdą pasaulyje – lazerio energiją, saugiai veikiančią riebalinio audinio ląsteles. Lazeris taip pat veikia ir odos kolageną, todėl oda švelniai patempiama, išryškėja veido kontūras.

Pasmakrės riebalus šalinant lazeriu, kitaip nei atliekant intervencinį riebalų nusiurbimą, probleminėje vietoje nelieka odos pertekliaus, nes procedūros lazeriu metu iškart išsprendžiamos dvi problemos – pašalinami nepageidaujami riebalai ir sustangrinama oda.

Kaip atliekama?

Pasmakrės riebalai lazeriu šalinami dviem etapais. Visų pirma mažinama riebalinė masė pasmakrėje, naudojant giliai į riebalinį sluoksnį prasiskverbiančią šildančią lazerio energiją. Antrojo etapo metu trumpesne lazerio banga veikiamas odos kolagenas, procedūros metu oda sustangrinama ir patempiama.

Pasmakrės riebalų šalinimo lazeriu procedūra yra neintervencinė ir užtrunka vos 15-20 minučių, be to yra neskausminga – jaučiama tik lazerio skleidžiama šiluma.

Pasitelkiant lazerio technologiją riebalai gali būti tirpdomi ne didesniame nei 10-15 kvadratinių centimetrų plote, tačiau tai yra pakankama, kad sumažinti riebalinį perteklių pasmakrėje. Siekiant užtikrinti ilgalaikį rezultatą, priklausomai nuo riebalinių sankaupų kiekio, rekomenduojama atlikti 2-3 procedūrų kursą.

Ką dar reikia žinoti apie procedūrą?

  • Po procedūros galima nesibaiminant naudoti įprastą kosmetiką;
  • Maždaug parą laiko po procedūros rekomenduojama vartoti daugiau skysčių, kad šalinant riebalus išsiskyręs toksinų kiekis sparčiau pasišalintų iš organizmo.
  • Siekiant ilgalaikio rezultato rekomenduojama procedūrą atlikti 2-3 kartus, taikant mėnesio pertrauką tarp procedūrų.

 


* TLK kaina - bazinę paslaugų kainą kompensuoja teritorinės ligonių kasos. Priemoka yra mokama už pacientui suteikiamą pagerintą slaugą ir komforto paslaugas. Prieš procedūrą klinikos administratorė detaliai paaiškina visą informaciją pacientui apie priemokos mokėjimą. Pinigų sumokėjimo faktas patvirtina, kad klientas yra susipažinęs su priemokos sąlygomis ir sutinka ją mokėti.

Klauskite gydytojo

+370 650 93333 arba

Parašykite mums dabar

Klauskite gydytojo