Raukšlių, aknės, randų ir plikimo požymių gydymas su PRF

Prancūzijos kompanijos “Process For PRF” išradimas, kuris veiksmingai ir be cheminių priedų padeda išspręsti estetines bei sveikatos problemas naudojant kraujo plazmos procedūras ir aplenkiant chirurgijos kabinetą. Tai vienintelis, moksliškai pagrįstas visiškai natūralus būdas padėti odai bei plaukams nenaudojant jokių cheminių priedų.

Kada atliekama?

Oda parodo tai, kaip mes gyvename. Kiek fizinio ir emocinio krūvio patiriame, kaip prižiūrime save ir ar propaguojame pakankamai sveiką gyvenimo būdą.

i-PRF procedūra yra atliekama siekiant atkurti švytinčią ir sveiką odą, taip pat, pagerinti plaukų būklę. Prancūzų sukurtas metodas padeda sumažinti raukšles, aknės sukeltas odos problemas, randus ir plikimo požymius. Bėgant metams, odai reikalingas ypatingas dėmesys, todėl i-PRF sudėtyje esančios medžiagos stimuliuoja kolageno, elastino ir hialurono gamybą, taip pat, skatina naujų kraujagyslių formavimąsi.

Kaip atliekama?

Tai autologinė odos regeneracijos procedūra, kurios metu iš paties paciento kraujo yra atskiriamos kamieninės ląstelės ir augimo faktoriai, kurie regeneruoja ir sustabdo senėjimo procesą odoje. Ruošiamo kraujo koncentrato metu lieka leukocitai ir trombocitai su visais augimo faktoriais ir kamieninėmis ląstelėmis, kurios užtikrina regeneraciją. Paruošus kraujo koncentratą, nano adatėlių pagalba koncentratas švirkščiamas po oda, problematiškose vietose. Po injekcijos įleistas kraujo koncentratas dėl skysto fibrino tinklo skleidžia augimo faktorius, kurie užtikrina audinių regeneraciją. Procedūra yra 100% natūrali, todėl nėra atmetimo reakcijos rizikos. Procedūra nereikalauja jokio specialaus pasiruošimo yra neskausminga ir efektyvi.

Poveikis

  • Veido, kaklo, rankų ir dekolte regeneracija ir skaistinimas;
  • Smulkių raukšlių naikinimas;
  • Užpildas gilių raukšlių išlyginimui;
  • Gydo randus po operacijų, traumų, aknės;
  • Gydo plaukų slinkimą (nuplikimą);
  • Spartina žaizdų gijimą;
  • Atstato odos pažeidimus po stiprių cheminių pilingų, procedūrų lazeriu, kitų pažeidimų.

*Bazinė paslaugos kaina, apmokama TLK - paciento priemoka 0

**Skirtumas tarp klinikos paslaugos kainos ir TLK apmokamos kainos

*** Pirmoji kaina taikoma atliekant operaciją su vietine nejautra, antroji - atliekant operaciją su bendrine nejautra.