Redermalizacija

Redermalizacija – tai unikalus odos kokybės gerinimas pasitelkus gintaro rūgšties ir hialurono rūgšties derinį. Ši injekcinė procedūra tinka jautrios odos savininkams, kurie nori paslėpti atsiradusius senėjimo požymius. Išgaunamas maksimalus efektas nesukeliant jautrumo ir taip lengvai pažeidžiamai odai. Gydytoja dermatologė padės pasirinkti jums tinkamiausią koncentratą iš galimų 4-ių (HYALUAL HS 1 ml , HYALUAL HS 1,5 ml, XELA REDERM 1,1%, XELA REDERM 1.8%).

Kada atliekama?

Procedūra tinka jautrią ir sausą odą turintiems asmenims, taip pat tiems, kurie turi netolygų veido toną, pigmentaciją, smulkias raukšleles ar rožinę (rosacea). Procedūra atliekama siekiant atgaivinti odą, suteikti lygesnį odos atspalvį, geresnę odos tekstūrą, mažiau matomas raukšles, mažesnę pigmentaciją ir rozaciją.

Kaip atliekama?

Tai injekcinė procedūra, kurios metu gintaro rūgštis veikia fiziologinius ir biocheminius procesus ląstelėse, kurie atstato natūralų sveikos ląstelės metabolizmą, tiesiogiai veikia fibroblastų mitochondrijas, stimuliuoja odos baltymų sintezę, slopina uždegiminius procesus. Gintaro rūgštis kartu su hialurono rūgštimi žymiai efektyviau veikia ląsteles, nei naudojant tik hialurono rūgštį.

Poveikis:

  • Fotosenėjimo prevencija;
  • Drėkinimas;
  • Odos elastingumo pagerinimas;
  • Raukšlių ir smulkių raukšlelių korekcija;
  • Skaistumo atkūrimas;
  • Post aknės simptomų korekcija;
  • Hiperpigmentacijos korekcija;
  • Odos tankio atkūrimas.

Ką dar reikia žinoti apie procedūrą?

Odai nesukeliamas joks stresas, nėra patinimo. Po 2-3 dienų pasimato patempimo efektas, per savaitę oda yra pilna sudrėkinama, o per 21-28 dienas pilnai atkuriama odos kokybė.  Procedūros trukmė 20-40 minučių.

 


* Informacija dėl teritorinių ligonių kasų finansuojamų dienos chirurgijos paslaugų yra tikslinama ir artimiausiu metu bus atnaujinta. Informacija laikinai yra teikiama atvykus į kliniką. Atsiprašome už nepatogumus.

** Pirmoji kaina taikoma atliekant operaciją su vietine nejautra, antroji - atliekant operaciją su bendrine nejautra.

Klauskite gydytojo

+370 650 93333 arba

Parašykite mums dabar

Klauskite gydytojo