Tatuiruočių ir permanentinio makiažo šalinimas lazeriu

Apsisprendęs ant kūno pasidaryti tatuiruotę žmogus tarsi nusiteikia ją turėti visą gyvenimą. Tačiau pasitaiko visko – anksčiau buvęs gražus ir madingas piešinys vėliau netenka prasmės, pradeda blukti arba tiesiog nebetenkina. Panašus principas ir su permanentiniu makiažu – laikui bėgant jis keičia spalvą, deformuojasi, o kartais dėl meistrų neprofesionalumo šis makiažas netenkina nuo pat pradžių.

Tatuiruočių ir permanentinio makiažo šalinimui šiais laikais pirmenybė teikiama pažangiems lazeriams, kuriuos naudojant pasiekiami kur kas geresni, saugesni rezultatai – juk svarbu ne tik išnaikinti nenorimą kūno puošybos elementą, bet ir pasirūpinti, kad būtų kuo mažiau šalutinių reiškinių.

Vienas efektyviausių ir galingiausių Baltijos šalyse lazerių tatuiruočių ir permanentinio makiažo šalinimui yra Fotona „Starwalker“ Q-Switch modelis. Šio tipo lazeris skleidžia 4 ilgių bangas, todėl efektyviai paveikia ne tik juodą, bet ir spalvotą dažą, taip pat bet kuriame odos sluoksnyje esančius natūralius pigmentinius darinius.

Šiuo lazeriu šalinamos ne tik tatuiruotės ar permanentinis makiažas, atliekamas atjauninimas, hiperpigmentacijos, išsiplėtusių kapiliarų, aknės, karpų ir nagų grybelio gydymas. „Starwalker“ lazeryje įdiegta trečios kartos Q-Switch technologija bei ASP (Adaptive Structured Pulse) sistema, kuria pasiekiama geresnė sąveika tarp lazerio ir jo veikiamų audinių. Be to, dėl nepaprastai didelės galios, šis lazeris leidžia patirti mažiau diskomforto, nes kūno puošybos elementų pašalinimui reikia mažiau procedūrų.

Kaip atliekama?

Pasikonsultavus su gydytoju ir apsisprendus šalinti tatuiruotę ar permanentinį makiažą lazeriu, pirmiausia veikiama vieta nuvaloma, užtepamas nuskausminamasis kremas, o po kelių minučių pradedama lazerinė procedūra.

Skleisdamas itin mažos trukmės ir didelės energijos impulsą, lazeris sugeria išskirtinai tatuiruotės pigmentus ir juos suskaido į mažytes daleles, kurias naikina imuninės sistemos ląstelės, o pati tatuiruotė bei dažas pradeda blykšti.

Tatuiruotės ir permanentinio makiažo šalinimo lazeriu procedūra neužtrunka ilgai ir yra palyginus lengvai toleruojama – po jos galima grįžti į įprastus dienos darbus. Po permanentinio makiažo ar tatuiruočių šalinimo odą reikėtų tepti gydytojo paskirtais vaistais, gijimą skatinančiu kremu bei uždėti tvarstį.

Ką dar reikia žinoti apie procedūrą?

• Priklausomai nuo tatuiruotės ir permanentinio makiažo dydžio bei spalvos, vidutiniškai atliekamas  5–8 procedūrų kursas.
• Tarp procedūrų turi būti paliekamas 8 savaičių tarpas.
• Prieš procedūrą oda toje vietoje turi būti sveika, nepažeista.
• Atliekant procedūrą kartais jaučiamas deginimas ar dilgčiojimas.
• Prieš procedūrą ir po jos vengti aktyvios saulės šviesos mažiausiai 3 savaites.
• Po procedūros tatuiruotės vieta gali parausti ar šiek tiek patinti.
• Lazerio procedūros neatliekamos nėštumo, žindymo metu, vartojant fototoksinius vaistus.

 


*Bazinė paslaugos kaina, apmokama TLK - paciento priemoka 0

**Skirtumas tarp klinikos paslaugos kainos ir TLK apmokamos kainos

*** Pirmoji kaina taikoma atliekant operaciją su vietine nejautra, antroji - atliekant operaciją su bendrine nejautra.