Dienos chirurgija

Šiuolaikinės medicinos pasiekimai džiugina tuos, kurie siekia tapti gražesni ir sveikesni, bet po operacijos nori kuo greičiau grįžti namo. Dienos chirurgija vadinamos tokios planinės operacijos, kurias atlikus pacientas gali būti išleidžiamas į namus tą pačią dieną arba kitos dienos rytą. Savoje aplinkoje žmogus geriau jaučiasi, greičiau sveiksta ir grįžta į įprastą gyvenimo ritmą.

Plastinės chirurgijos centro „Grožio chirurgija“ specialistai atlieka ginekologines, pilvo ir bendrosios chirurgijos, ortopedines – traumatologines, urologines, plastinės – rekonstrukcinės chirurgijos dienos operacijas, ausų, nosies, gerklės procedūras ir dienos operacijas.


* TLK kaina - bazinę paslaugų kainą kompensuoja teritorinės ligonių kasos. Priemoka yra mokama už pacientui suteikiamą pagerintą slaugą ir komforto paslaugas. Prieš procedūrą klinikos administratorė detaliai paaiškina visą informaciją pacientui apie priemokos mokėjimą. Pinigų sumokėjimo faktas patvirtina, kad klientas yra susipažinęs su priemokos sąlygomis ir sutinka ją mokėti.

Klauskite gydytojo

+370 650 93333 arba

Parašykite mums dabar

Klauskite gydytojo