Ortopedinės – traumatologinės operacijos

Grąžinti judėjimo džiaugsmą savo pacientams – tai svarbiausias mūsų ortopedijos klinikos tikslas.

Ortopedija – tai medicinos sritis, kurioje dirbantys specialistai padeda pacientams susigrąžinti po sunkios ligos ar traumos prarastas judėjimo funkcijas. Traumos dėl nelaimingo atsitikimo namuose, darbe ar kelyje dažniausiai tampa judėjimo sutrikimų priežastimi, todėl nuo ortopedijos neatskiriama ir traumatologija. Mūsų ortopedijos klinikoje dirba patyrę ortopedai – traumatologai, kurie Jums padės susigrąžinti judėjimo džiaugsmą ir pašalinti skausmo, kylančio judant, priežastis.

Kuo galime Jums padėti?

Ortopedijos klinikoje atliekamos ortopedinės operacijos ir kitos procedūros, kurios padeda atkurti normalias rankų bei kojų pirštų, sausgyslių, sąnarių ir raiščių funkcijas. Taip pat galime pašalinti po anksčiau atliktų operacijų likusias metalines konstrukcijas, numalšinti sąnarių ir nugaros skausmą taikant Orthokine® terapiją.

Atliekame šias ortopedines operacijas ir procedūras:

  • Kojos pirštų deformacijos korekcijas („plaktukiniai“ pirštai, hallux valgus nykščio deformacija);
  • Achilo sausgyslės susiuvimo ir plastikos operacijas;
  • Artroskopines peties, kelio, čiurnos sąnarių ir raiščių operacijas;
  • Dilbio kaulų, smulkiųjų kaulų vientisumo atstatymo operacijas;
  • Klubo sąnario endoprotezavimą;
  • Sąnarinės kremzlės rekonstrukciją;
  • Epikondilito (žastikaulio uždegimo) gydymo procedūras

Dirbame su profesionalia diagnostine ir gydymo įranga, todėl mūsų ortopedijos klinikoje judėjimo pažeidimus sukeliančios priežastys nustatomos itin tiksliai, o pašalinamos efektyviai.

Ortopedinės procedūros be skausmo

Daugelis mūsų ortopedijos klinikoje atliekamų procedūrų nereikalauja pooperacinės priežiūros palatoje, todėl iškart po jų galima keliauti gydytis į namus. Po sudėtingesnių operacijų paciento darbingumas sugrįžta per keletą mėnesių. Prieš operaciją ir po jos mūsų ortopedijos klinikos gydytojai reguliariai susitinka su pacientu, kad atsakytų į jam rūpimus klausimus, atliktų apžiūrą ir užtikrintų sėkmingą gijimą.

Didžiosios dalies operacijų ir kitų procedūrų metu taikoma regioninė arba pilna nejautra, todėl pacientai nejaučia skausmo. Procedūrų trukmė priklauso nuo jų sudėtingumo ir gali užimti nuo 15 minučių iki poros valandų.

Esame ortopedijos-traumotologijos profesionalai

Medicinos daktaras, ortopedas – traumatologas Juozas Belickas turi daugiau nei 20 metų patirtį ortopedijos srityje. Žinias apie ortopediją ir traumatologiją jis gilino ne tik Kauno medicinos universitete, bet ir užsienio šalyse: Danijoje, Suomijoje, Austrijoje, Šveicarijoje, Vokietijoje, Belgijoje ir JAV. Gydytojas iki šiol kelia kvalifikaciją ir domisi ortopedijos naujovėmis. Jo darbo credo: „Su pacientais būk nuoširdus, bet konkretus ir griežtas, o darbą atlik profesionaliai ir iki galo“.

Ortopedas – traumatologas Gintautas Pocius ortopedijos srityje dirba nuo 2003-ųjų metų. Studijų Kauno medicinos universitete ir stažuočių į Vengriją, Ispaniją, Vokietiją, Švediją, JAV bei Prancūziją metu jis įgijo daug teorinių ir praktinių žinių apie ortopedijos bei traumatologijos sritis, kurias nuolat atnaujina. Savo darbe gydytojas vadovaujasi mintimi, jog: „Tik bendromis pastangomis su pacientu galima pasiekti norimą rezultatą“.


* TLK kaina - bazinę paslaugų kainą kompensuoja teritorinės ligonių kasos.

Klauskite gydytojo

+370 650 93333 arba

Parašykite mums dabar

Klauskite gydytojo