Orthokine® terapija

Kas yra Orthokine® terapija?

Unikalus Orthokine® gydymo metodas yra skirtas sąnarių ir nugaros skausmui malšinti, sausgyslių bei raumenų potrauminiam uždegimui gydyti. Orthokine® gydymo metode nenaudojami jokie cheminiai vaistai ar kitos organizmui svetimos medžiagos.

Šis metodas – biologinis, t. y. gydymui naudojami tik Jūsų organizmo baltymai ir kiti sveikimą skatinantys faktoriai.

Gydymo metodas prasideda nuo kraujo paėmimo iš venos. Kraujos apdorojamas specialiomis sąlygomis ir gaunamas serumas, kuris pakartotinomis dozėmis suleidžiamas į Jūsų organizmo pažeistas vietas.

Kada gali būti taikomas Orthokine® metodas?

Įrodytas gydymo Orthokine® metodu efektyvumas esant šiems organizmo pažeidimams, nereikalaujantiems chirurginio gydymo:

  • sąnarių osteoartrito (I-III stadijos) sukeltas skausmas
  • nugaros skausmas
  • sausgyslių bei raumenų pažeidimai

Orthokine metodu galima gydyti keletą pažeistų vietų tuo pačiu metu.

Kaip veikia Orthokine® metodas?

Orthokine® metodu efektyviai slopinamas skausmas ir uždegimas sergant osteoartritu, nervų šaknelių uždegimu esant sausgyslių ir raumenų pažeidimui, taip pat, norint pagreitinti pooperacinio sveikimo laiką. Skausmas numalšinamas, serumo regeneracinis poveikis padeda atstatyti pažeistos kūno vietos judrumą ir tinkamą funkcionavimą.

Kada Orthokine® gydymo metodas nerekomenduojamas?

Nepatariama Orthokine® metodu gydyti, jei sergate ūmia infekcine liga ar gripu, jei viduriavote paskutinių trijų dienų laikotarpyje, pastarąją savaitę vartojate antibiotikus, ar keturių savaičių laikotarpyje skiepijotės. Pageidautina šį gydymo metodą taikyti pacientams, kurių bendra organizmo būklė stabili.

Kokie galimi šalutiniai poveikiai?

Orthokine® metode naudojamas serumas 100% endogeninės kilmės, todėl yra saugus ir ypač gerai toleruojamas. Šalutinis poveikis pasitaiko itin retai, retkarčiais tai gali būti sudirginimas injekcijos vietoje.


* TLK kaina - bazinę paslaugų kainą kompensuoja teritorinės ligonių kasos.

Klauskite gydytojo

+370 650 93333 arba

Parašykite mums dabar

Klauskite gydytojo