Urologinės operacijos

Urologija – medicinos sritis, apimanti inkstų, šlapimtakių, šlapimo pūslės, šlaplės ir lyties organų susirgimus.

Dalis pacientų varžosi kreiptis į urologą dėl iškilusių urologinių problemų. Vyrams atrodo, kad jie visada sveiki, o moterys tam neranda laiko. Dažnas pacientas į iškilusią problemą žiūri kaip į normalią būklę. Tačiau net ir menkiausias problemas reikia spręsti laiku, todėl svarbu nedelsti ir nesigėdyti kreiptis į specialistą urologą.

Kaip ir visa medicina, urologijos mokslas tobulėja, atsiranda vis naujų diagnostikos ir gydymo būdų. Klinikos „Grožio chirurgija“ specialistai, taikydami minimaliai invazyvius metodus, siekia kuo labiau sumažinti diagnostikos ir gydymo diskomfortą.

Konsultuoja ir operacijas atlieka gydytojas urologas Med. m. dr. Med. M. dr. gydytojas urologas Ramūnas Mickevičius


* TLK kaina – priemokos dydis, kurį sumoka klientas. Bazinę paslaugų kainą kompensuoja teritorinės ligonių kasos. Priemoka yra mokama už pacientui suteikiamą pagerintą slaugą ir komforto paslaugas. Prieš procedūrą klinikos administratorė detaliai paaiškina visą informaciją pacientui apie priemokos mokėjimą. Pinigų sumokėjimo faktas patvirtina, kad klientas yra susipažinęs su priemokos sąlygomis ir sutinka ją mokėti.

Klauskite gydytojo

+370 650 93333 arba

Parašykite mums dabar

Klauskite gydytojo