Sėklinio virželio cistos (spermatocelės) gydymas

Yra keli sėklinio virželio įgimtų cistų gydymo būdai: cistos punkcija su cistos sklerozavimu ar be jo ir cistos pašalinimas operaciniu būdu.

 

Sėklinio virželio įgimtos cistos punkcija su sklerozavimu ar be jo arba pašalinimas atliekami, kai pacientas jaučia diskomfortą (nevaisingo amžiaus pacientams) dėl padidėjusio kapšelio arba kai yra vaisingumo sutrikimas.

 

Kaip atliekama operacija?

Vaikams operacija atliekama taikant bendrinę, suaugusiesiems – vietinę, spinalinę ar bendrinę nejautrą.

Per operaciją daromas pjūvis kapšelyje. Sėklidę gaubiantis dangalas atveriamas, sėklinio virželio cista ar cistos atidalijamos ir pašalinamos. Galima pašalinti ir dalį sėklidės dangalų, paskui jų sienos kraštai susiuvami.

 

Į ką svarbu atkreipti dėmesį po operacijos?

Kartais po operacijos cista gali atsinaujinti. Tokiu atveju skystį reikia pašalinti punktuojant adata arba pakartotinai atlikti operaciją.


* TLK kaina – priemokos dydis, kurį sumoka klientas. Bazinę paslaugų kainą kompensuoja teritorinės ligonių kasos. Priemoka yra mokama už pacientui suteikiamą pagerintą slaugą ir komforto paslaugas. Prieš procedūrą klinikos administratorė detaliai paaiškina visą informaciją pacientui apie priemokos mokėjimą. Pinigų sumokėjimo faktas patvirtina, kad klientas yra susipažinęs su priemokos sąlygomis ir sutinka ją mokėti.

Klauskite gydytojo

+370 650 93333 arba

Parašykite mums dabar

Klauskite gydytojo