Cistoskopija: šlaplės ir šlapimo pūslės apžiūra

Šlaplės ir šlapimo pūslės apžiūra reikalinga, kai pasireiškia kraujavimas iš šlapimo pūslės, kai įtariamas svetimkūnis ar norima patikslinti diagnozę.

 

Kaip atliekama operacija?

Vaikams operacija atliekama taikant bendrinę nejautrą. Suaugusiesiems – taikant vietinę, spinalinę ar bendrinę nejautrą.

Cistoskopija atliekama į šlaplę įkišus apžiūros prietaisą – cistoskopą (ploną metalinį vamzdelį su optika), kuris įstumiamas iki šlapimo pūslės.

Vyrams apžiūrima ir įvertinama visa šlaplė, sutraukiamasis raumuo, priešinė liauka, šlapimo pūslės kaklelis ir šlapimo pūslė. Šlapimo pūslė apžiūrima, pripildžius ją skysčio. Tyrimas paprastai trunka keletą minučių.

 

Į ką svarbu atkreipti dėmesį po operacijos?

Po cistoskopijos šlaplėje ir šlapimo pūslėje gali būti jaučiamas diskomfortas. Tai paprastai praeina per keletą dienų.


* TLK kaina – priemokos dydis, kurį sumoka klientas. Bazinę paslaugų kainą kompensuoja teritorinės ligonių kasos. Priemoka yra mokama už pacientui suteikiamą pagerintą slaugą ir komforto paslaugas. Prieš procedūrą klinikos administratorė detaliai paaiškina visą informaciją pacientui apie priemokos mokėjimą. Pinigų sumokėjimo faktas patvirtina, kad klientas yra susipažinęs su priemokos sąlygomis ir sutinka ją mokėti.

Klauskite gydytojo

+370 650 93333 arba

Parašykite mums dabar

Klauskite gydytojo