Estetinė chirurgija

Sveikata ir grožis – du vienas nuo kito neatsiejami mūsų gyvenimo poliai. Nenuostabu, jog galimybė džiaugtis gyvenimu, bendrauti, siekti karjeros priklauso nuo mūsų savijautos ir išorinio patrauklumo. Tačiau tik retas gali pasigirti nepriekaištinga oda ar puikiomis kūno linijomis – įgimti kūno estetiniai trūkumai, amžiaus lemiami pokyčiai ar patiriamos traumos dažnai sukelia ne tik psichologinį, bet ir fizinį diskomfortą.

Kartais, kad susigrąžintume pasitikėjimą savimi, užtenka ir nedidelių pokyčių, kurie ne tik atitinka natūralaus grožio standartus, bet ir puoselėja sveikatą. Nesvarbu, dėl kokių priežasčių šiuo metu nesijaučiate patenkinti savo išvaizda, klinikos „Grožio chirurgija“ estetinės chirurgijos specialistų patirtis gali jums padėti įveikti išvaizdos trūkumus, atsikratyti kompleksų ir sugrąžinti gyvenimo džiaugsmą.

Visoms estetinės chirurgijos procedūroms atlikti „Grožio chirurgijos“ klinikose Vilniuje ir Kaune naudojamos patikimiausios technologijos bei moderniausia įranga. Atliekant įvairias veido, krūtų bei kūno kontūrus koreguojančias plastines procedūras ir operacijas siekiama, kad pacientas jaustų maksimalų komfortą, kurį užtikrina jauki bei moderni klinikų aplinka bei šiltas gydytojų bendravimas.

Platus paslaugų spektras ir kompleksiniai sprendimai

 „Grožio chirurgijos“ klinikose siūlomas itin platus estetinės chirurgijos paslaugų spektras. Čia dirbantys ekspertai, pasitelkdami pačius inovatyviausius metodus, atlieka veido, krūtų, sėdmenų, pilvo, lytinių organų, kūno kontūro korekcijas ir gydymą, rūpinasi pacientų sveikata ir grožiu.

  • Kiekvienas veido bruožas yra itin svarbus, todėl net menkiausi veido pokyčiai – po traumos atsiradusi nosies deformacija, su laiku išryškėję maišeliai po akimis ar pasmukę antakiai – gali lemti visiškai pakitusią veido simetriją bei turėti įtakos jūsų grožiui. „Grožio chirurgijos“ specialistai atlieka įvairių probleminių veido sričių korekcijas – veido patempimą, antakių pakėlimą, atlėpusių ausų, riebalų persodinimo, smakro, nosies bei vokų plastikos operacijas. Taip pat atliekamos ir lūpų didinimo procedū
  • Krūtys – tai moteriškumo simbolis, su kuriuo dažnai susijęs ir moters pasitikėjimas savimi. Egzistuoja daugybė priežasčių, kodėl moterys jaučia nepasitenkinimą savo krūtimis bei pradeda nerimauti dėl patrauklumo, savivertės. Tai gali lemti nepatinkanti ar po gimdymo prarasta krūtų forma, per mažos ar per didelės apimtys, krūtų asimetrija. Klinikos specialistai gali padėti patobulinti krūtų dydį, atlikti krūtų pakėlimo, įtraukto spenelio bei kitas plastines operacijas. Taip pat „Grožio chirurgijos“ specialistai atlieka ir krūties liaukos pašalinimo operacijas vyrams.
  • Po nėštumo ar netekus daug svorio neretai atsiranda „atsikišęs pilvukas“, kurio atsikratyti, deja, nepadeda nei dietos, nei sportas. Dėl pilvo odos perteklius dažnas ne tik slepiasi po apdribusiais rūbais, bet taip pat pradeda vengti net menkiausio prisilietimo. Panašius kompleksus jaučia ir antsvorį turintys asmenys, kurie dėl riebalinių audinių pertekliaus jaučia didžiulį diskomfortą bei nepasitenkinimą savimi. Todėl tam, kad kūnas atrodytų patraukliai, o lieknėjimo pastangos turėtų ilgalaikį ir matomą rezultatą, klinikose atliekamos pilvo plastikos, riebalų nusiurbimo bei pašalinimo lazeriu, riebalų persodinimo bei odos patempimo operacijos.
  • Klinikoje „Grožio chirurgija“ siūlomas ir plataus spektro kompleksinis gydymas, skirtas puoselėti kūną ir sveikatą. Estetinės chirurgijos specialistų atliekamas odos bei poodžio darinių šalinimas, lytinių lūpų bei varpos plastika, raukšlių korekcija hialurono rūgšties injekcijomis bei prakaitavimo gydymas.

Tiek Vilniaus, tiek Kauno klinikose „Grožio chirurgija“ ypatingas dėmesys skiriamas pirmajam lankytojo vizitui, kurio metu specialistai išklauso pacientų nusiskundimų, įvertina paciento būklę, supažindina su gydymo taktika, o reikalui esant, pritaiko ir kompleksinį gydymą – mat didelę patirtį turinčių profesionalų komandinis darbas leidžia rasti išeitį net iš pačių sudėtingiausių situacijų.

„Grožio chirurgijos“ ekspertų patirtis ir kvalifikacija, derinama su pažangiausia medicinos technika ir naujausiomis pasaulinėmis rekomendacijomis, leidžia užtikrinti geriausius įmanomus gydymo rezultatus ir svarbiausia – pacientų saugumą.

„Grožio chirurgijoje“ konsultuoja ir operacijas atlieka plastinės rekonstrukcinės chirurgijos gydytojai Vygintas Kaikaris, Kęstutis Maslauskas, Donatas Samsanavičius, Darius Bagdanavičius bei Domantas Rainys.

Kaune dirbantis Donatas Samsanavičius įsitikinęs, jog nors grožis ir yra labai subjektyvi sąvoka, tačiau svarbiausia išlieka darni visuma, kurią kuria smulkios detalės. Todėl betarpiškas bendradarbiavimas su pacientu tampa neatsiejama darbo dalimi. Vygintas Kaikaris pritaria, kad svarbiausias uždavinys rezultatui pasiekti – žmogaus norų bei plastinės chirurgijos galimybių suderinimas. „Pacientai neleidžia užmigti – jų lūkesčiai, pageidavimai nuolat mus skatina tobulėti bei įsisavinti naujus metodus“, – sako V. Kaikaris.


* Informacija dėl teritorinių ligonių kasų finansuojamų dienos chirurgijos paslaugų yra tikslinama ir artimiausiu metu bus atnaujinta. Informacija laikinai yra teikiama atvykus į kliniką. Atsiprašome už nepatogumus.

** Pirmoji kaina taikoma atliekant operaciją su vietine nejautra, antroji - atliekant operaciją su bendrine nejautra.

Klauskite gydytojo

+370 650 93333 arba

Parašykite mums dabar

Klauskite gydytojo