Krūtų operacijos

Krūtys – tai moteriškumo simbolis, su kuriuo susijęs kiekvienos moters pasitikėjimas savimi. Moterų lūkesčiai, kaip turėtų atrodyti jų krūtys, skiriasi, tačiau kiekviena iš jų nori, kad krūtys padėtų atskleisti jų moteriškumą ir kūno harmoniją. Klinikos specialistai gali padėti patobulinti jūsų krūtų dydį, panaikinti asimetriją ar susigrąžinti iki nėštumo buvusią krūtų formą. Krūtų didinimas gali būti atliekamas lašo formos (anatominiais) krūtų implantais, kurie atrodo ypač natūraliai.

Jei pageidaujate krūtų operacijos, pirmiausia reikia pasikonsultuoti su plastikos chirurgu. Per konsultaciją turėtumėte atvirai išdėstyti savo norus ir lūkesčius, nes nuo to priklausys galutinis operacijos rezultatas.

Krūtų operacijos ir konsultacijos teikiamos šių plastikos chirurgijų.

Med. m. dr. plastinės rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Vygintas Kaikaris

Med. m. dr. plastinės rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Kęstutis Maslauskas

Med. m. dr. plastinės rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Donatas Samsanavičius,

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Domantas Rainys,

 


* TLK kaina - bazinę paslaugų kainą kompensuoja teritorinės ligonių kasos. Priemoka yra mokama už pacientui suteikiamą pagerintą slaugą ir komforto paslaugas. Prieš procedūrą klinikos administratorė detaliai paaiškina visą informaciją pacientui apie priemokos mokėjimą. Pinigų sumokėjimo faktas patvirtina, kad klientas yra susipažinęs su priemokos sąlygomis ir sutinka ją mokėti.

Klauskite gydytojo

+370 650 93333 arba

Parašykite mums dabar

Klauskite gydytojo