Krūtų didinimas

Krūtys visais laikais buvo vienas iš moteriškumo ir seksualumo simbolių. Bėgant metams net ir dailios krūties forma kinta: sumažėja stangrumas, krūtis nusileidžia ir suplokštėja. Tai dažnai atsitinka ne tik vyresnio amžiaus, bet ir krūtimi maitinusioms mamoms.

Krūtys padidinamos, kai moteris pageidauja didesnių krūtų, nori susigrąžinti iki nėštumo buvusį krūtų dydį ar sumažinti ryškią skirtingo dydžio krūtų asimetriją.

Jei pageidaujate krūtų padidinimo operacijos, pirmiausia reikia pasikonsultuoti su plastikos chirurgu. Per konsultaciją turėtumėte atvirai išdėstyti savo norus ir lūkesčius, nes nuo to priklausys galutinis operacijos rezultatas.

Krūtys didinamos implantais. Implantai gali būti užpildyti fiziologiniu tirpalu arba silikono geliu. Jie gali būti apskritos arba lašo formos („anatominiai“).

 

Konsultacija

Per konsultaciją įvertinami pacientės antropometriniai duomenys, nuo kurių priklausys operacijos rezultatai ir krūtų forma:

 • pacientės kūno svoris, sudėjimas ir ūgis;
 • natūralus krūtų dydis, forma ir simetrija;
 • spenelio padėtis;
 • krūtų odos elastingumas;
 • krūtinės ląstos sienos forma ir matmenys.

Su plastikos chirurgu aptarsite pagrindinius krūtų padidinimo chirurginius aspektus:

 • Operacinio pjūvio vietą. Pjūviai gali būti atliekami trijose vietose: po krūtimi (pokrūtininėje linijoje), spenelio areolėje . Pjūvio vietos parinkimas priklauso nuo pacientės pageidavimų ir pacientės antropometrinių duomenų.
 • Krūties implantų formą ir dydį. Implantai parenkami atsižvelgiant į moters lūkesčius ir pageidavimus bei chirurgines galimybes.

Apskriti implantai puikiai tinka paprasto padidinimo pageidaujančioms pacientėms su stangriomis, nepasmukusiomis, apskritos formos krūtimis.

Lašo formos („anatominiai“) implantai dedami, kai moters krūtys yra panašios formos. Šie implantai taip pat tinka pacientėms, norinčioms, kad viršutinė krūties dalis nebūtų iškili.

 

Per konsultaciją galima atlikti būsimos krūtinės 3D simuliaciją, o tai padeda moteriai geriau suvokti būsimą krūtų dydį ir formą.

 

Kaip atliekama krūtų didinimo operacija?

Visų pirma kartu su gydytoju parenkamas pacientės pageidavimus atitinkantis krūtų dydis bei forma. Konsultacijos metu galima atlikti ir būsimos krūtinės 3D simuliaciją, o tai leidžia moteriai geriau suvokti būsimą krūtų dydį ir formą.

Priklausomai nuo pacientės kūno sudėjimo ypatumų bei pageidavimų, parenkama tinkama pjūvio vieta. Pjūviai, krūtinės dydį koreguojant implantais, gali būti atliekami po krūtimis, pažastų srityse arba po spenelių aureolėmis. Taip pat, priklausomai nuo implanto formos, jis gali būti dedamas po krūtų liaukiniu audiniu arba po didžiuoju krūtinės raumeniu. Dažniausiai implantai dedami pagal vadinamąją „dual plane“ (dviejų plokštumų) metodiką – viršutinė implanto dalis „slepiama“ po raumeniu, o apatinė lieka po liauka. Tokiu atveju nuo krūtinės ląstos sienos eina lygus pakilimas, krūtis atrodo natūraliau.

Krūtų didinimo operacija yra gana paprasta ir atliekama palyginus per trumpą laiką – operacija trunka porą valandų, o kartais ir greičiau. Po krūtų didinimo operacijos į įprastas gyvenimo vėžes grįžtama gana greitai, svarbu laikytis kelių gydytojo nurodymų – riboti fizinį aktyvumą, rankų judesius bei kelias savaites dėvėti specialią liemenėlę.

 

Į ką svarbu atkreipti dėmesį po operacijos?

 • Patinimas krūtyse išlieka dvi tris savaites.
 • Operacinius pjūvius reikia perrišti kas 2–3 dienas.
 • Siūlai pašalinami praėjus 8–12 dienų nuo operacijos.
 • Pirmas savaites po operacijos negalima kilnoti virš galvos rankų, nes implantai gali pasislinkti iš savo vietų.
 • 6 savaites po operacijos (22–23 valandas per parą) reikia dėvėti specialią liemenėlę.
 • 2–3 mėnesius vengti didesnio fizinio krūvio, nesportuoti.
 • Po keleto dienų galima pradėti dirbti, nedarant labai įtemptų judesių ir nekilnojant rankų.

* TLK kaina - bazinę paslaugų kainą kompensuoja teritorinės ligonių kasos. Priemoka yra mokama už pacientui suteikiamą pagerintą slaugą ir komforto paslaugas. Prieš procedūrą klinikos administratorė detaliai paaiškina visą informaciją pacientui apie priemokos mokėjimą. Pinigų sumokėjimo faktas patvirtina, kad klientas yra susipažinęs su priemokos sąlygomis ir sutinka ją mokėti.

Klauskite gydytojo

+370 650 93333 arba

Parašykite mums dabar

Klauskite gydytojo