Krūtų didinimas

Krūtų didinimas – plastinė operacija, skirta norinčioms suteikti krūtinei dydžio, apvalumo, pilnumo, proporciškumo ir stangrumo. Krūtys išlieka vienu iš pagrindinių moteriškumo ir seksualumo simbolių, todėl krūtų didinimas karaliauja populiariausių plastinių operacijų viršūnėje ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Krūtų didinimas atliekamas dėl daugybės skirtingų medicininių, estetinių ir psichologinių  priežasčių, tokių kaip proporcingumo suteikimo kūnui, po gimdymo ar įvairių oparacijų sumažėjusios krūtinės atstatymo, krūtų defektų korekcijos, visaverčiai gyventi trukdančių kompleksų.

Kiekviena moteris – unikali ir išskirtinė, visai kaip ir jos norai bei kūno forma. Turėdami tai omeny, klinikos „Grožio chirurgija“ patyrę ir profesionalūs plastikos chirurgai konsultacijos metu skiria visą savo dėmesį klienčių norų ir lūkesčių išklausymui. Krūtų didinimo operacijos gali būti dviejų tipų: krūtų didinimas implantais arba krūtų didinimas riebalais.

Konsultacija

Per konsultaciją įvertinami pacientės antropometriniai duomenys, nuo kurių priklausys krūtų didinimo operacijos rezultatai ir krūtų forma:

  • natūralus krūtų dydis, forma ir simetrija;
  • pacientės kūno svoris, sudėjimas ir ūgis;
  • krūtinės ląstos sienos forma ir matmenys.
  • krūtų odos elastingumas;
  • spenelio padėtis;
  • krūtinės ląstos sienos forma ir matmenys.

Taip pat aptarsite kokio rezultato siekiate ir nuspręsite operacijos tipą (krūtų didinimą implantais arba riebalais).

Krūtų didinimas implantais. Implantai parenkami atsižvelgiant į moters lūkesčius ir pageidavimus bei chirurgines galimybes. Implantai yra dviejų tipų:

  • Apskriti implantai puikiai tinka paprasto krūtų didinimo pageidaujančioms pacientėms su stangriomis, nepasmukusiomis, apskritos formos krūtimis.
  • Lašo formos („anatominiai“) implantai dedami, kai moters krūtys yra panašios formos. Šie implantai taip pat tinka pacientėms, norinčioms, kad viršutinė krūties dalis nebūtų iškili.
    Per konsultaciją galima atlikti būsimos krūtinės 3D simuliaciją, o tai padeda moteriai geriau suvokti būsimą krūtų dydį ir formą.

Krūtų didinimas riebalais.  Rezultatas natūralus estetinis vaizdas,  išvengiant svetimkūnių – implantų. Be to, tos pačios operacijos metu yra pakoreguojama ir kita probleminė kūno sritis. Krūtų didinimas riebalais, krūtinę gali padidinti nuo 0.5 iki 1 dyžio, todėl šis variantas yra skirtas toms moterims, kurios siekia itin natūralaus rezultato.

Krūtinės didinimas išsimokėtinai

Ilgai svajojate apie krūtinės didinimo operaciją, tačiau nėra taip paprasta sutaupyti reikiamą pinigų sumą? Turime Jums gerų žinių! Nuo šiol galimas krūtinės didinimas išsimokėtinai.
Daugiau informacijos apie krūtų didinimą išsimokėtinai rasite paslaugos puslapyje: krūtinės didinimas išsimokėtinai.

Daugiau apie krūtų didinimo operacijas skaitykite:

Krūtų didinimas implantais;

Krūtų didinimas riebalais.

Krūtų didinimas atliekamas profesionalių chirurgų turinčių ilgametę patirtį, kurie padės Jums pasiekti norimų kūno linijų.

* Informacija dėl teritorinių ligonių kasų finansuojamų dienos chirurgijos paslaugų yra tikslinama ir artimiausiu metu bus atnaujinta. Informacija laikinai yra teikiama atvykus į kliniką. Atsiprašome už nepatogumus.

** Pirmoji kaina taikoma atliekant operaciją su vietine nejautra, antroji - atliekant operaciją su bendrine nejautra.

Klauskite gydytojo

+370 650 93333 arba

Parašykite mums dabar

Klauskite gydytojo