Krūtų didinimas implantais

Kiekviena moteris – unikali ir išskirtinė, visai kaip ir jos norai bei kūno forma. Turėdami tai omeny, klinikos „Grožio chirurgija“ patyrę ir profesionalūs plastikos chirurgai konsultacijos metu skiria visą savo dėmesį klienčių norų ir lūkesčių išklausymui ir, atsižvelgdami į juos bei chirurgines galimybes, pasiūlo labiausiai tinkantį implantų dydį. Atliktas krūtų didinimas implantais ne tik pakeičia kūno linijas, bet ir požiūrį į save – pacientės pasijunta moteriškenės, spinduoliuoja žavesį ir pastikėjimą savimi.

Krūtų didinimas atliekamas implantais. Implantai gali būti užpildyti fiziologiniu tirpalu arba silikono geliu. Jie gali būti apskritos arba lašo formos („anatominiai“).

Konsultacija

Per konsultaciją įvertinami pacientės antropometriniai duomenys, nuo kurių priklausys krūtų didinimo operacijos rezultatai ir krūtų forma:

 • pacientės kūno svoris, sudėjimas ir ūgis;
 • natūralus krūtų dydis, forma ir simetrija;
 • spenelio padėtis;
 • krūtų odos elastingumas;
 • krūtinės ląstos sienos forma ir matmenys.

Su plastikos chirurgu aptarsite pagrindinius krūtų didinimo chirurginius aspektus:

 • Operacinio pjūvio vietą. Pjūviai gali būti atliekami dvejose vietose: po krūtimi (pokrūtininėje linijoje), spenelio areolėje. Pjūvio vietos parinkimas priklauso nuo pacientės pageidavimų ir pacientės antropometrinių duomenų.
 • Krūties implantų formą ir dydį. Implantai parenkami atsižvelgiant į moters lūkesčius ir pageidavimus bei chirurgines galimybes.

Apskriti implantai puikiai tinka paprasto krūtų didinimo pageidaujančioms pacientėms su stangriomis, nepasmukusiomis, apskritos formos krūtimis.

Lašo formos („anatominiai“) implantai dedami, kai moters krūtys yra panašios formos. Šie implantai taip pat tinka pacientėms, norinčioms, kad viršutinė krūties dalis nebūtų iškili.
Per konsultaciją galima atlikti būsimos krūtinės 3D simuliaciją, o tai padeda moteriai geriau suvokti būsimą krūtų dydį ir formą.

Krūtinės didinimas išsimokėtinai

Ilgai svajojate apie krūtinės didinimo operaciją, tačiau nėra taip paprasta sutaupyti reikiamą pinigų sumą? Turime Jums gerų žinių! Nuo šiol galimas krūtinės didinimas išsimokėtinai.
Daugiau informacijos apie krūtų didinimą išsimokėtinai rasite paslaugos puslapyje: krūtinės didinimas išsimokėtinai.

 

Kaip atliekama krūtų didinimo operacija?

Visų pirma kartu su gydytoju parenkamas pacientės pageidavimus atitinkantis krūtų dydis bei forma. Konsultacijos metu galima atlikti ir būsimos krūtinės 3D simuliaciją, o tai leidžia moteriai geriau suvokti būsimą krūtų dydį ir formą.

Priklausomai nuo pacientės kūno sudėjimo ypatumų bei pageidavimų, parenkama tinkama pjūvio vieta. Pjūviai, krūtinės dydį koreguojant implantais, gali būti atliekami po krūtimis arba po spenelių aureolėmis. Taip pat, priklausomai nuo implanto formos, jis gali būti dedamas po krūtų liaukiniu audiniu arba po didžiuoju krūtinės raumeniu. Dažniausiai implantai dedami pagal vadinamąją „dual plane“ (dviejų plokštumų) metodiką – viršutinė implanto dalis „slepiama“ po raumeniu, o apatinė lieka po liauka. Tokiu atveju nuo krūtinės ląstos sienos eina lygus pakilimas, krūtis atrodo natūraliau.

Krūtų didinimas implantais yra gana paprasta operacija ir atliekama palyginus per trumpą laiką – operacija trunka porą valandų, o kartais ir greičiau. Po krūtų didinimo operacijos į įprastas gyvenimo vėžes grįžtama gana greitai, svarbu laikytis kelių gydytojo nurodymų – riboti fizinį aktyvumą, rankų judesius bei kelias savaites dėvėti specialią liemenėlę.

 

Į ką svarbu atkreipti dėmesį po operacijos?

 • Patinimas krūtyse išlieka dvi tris savaites.
 • Operacinius pjūvius reikia perrišti kas 2–3 dienas.
 • Siūlai pašalinami praėjus 8–12 dienų nuo operacijos.
 • Pirmas savaites po operacijos negalima kilnoti virš galvos rankų, nes implantai gali pasislinkti iš savo vietų.
 • 6 savaites po operacijos (22–23 valandas per parą) reikia dėvėti specialią liemenėlę.
 • 2–3 mėnesius vengti didesnio fizinio krūvio, nesportuoti.
 • Po keleto dienų galima pradėti dirbti, nedarant labai įtemptų judesių ir nekilnojant rankų.

 

Daugiau informacijos apie krūtų didinimo operacijas galite skaityti mūsų puslapyje: krūtų didinimas.


* Informacija dėl teritorinių ligonių kasų finansuojamų dienos chirurgijos paslaugų yra tikslinama ir artimiausiu metu bus atnaujinta. Informacija laikinai yra teikiama atvykus į kliniką. Atsiprašome už nepatogumus.

** Pirmoji kaina taikoma atliekant operaciją su vietine nejautra, antroji - atliekant operaciją su bendrine nejautra.

Klauskite gydytojo

+370 650 93333 arba

Parašykite mums dabar

Klauskite gydytojo