Krūtų didinimas riebalais

Krūtų didinimo operacija gali suteikti krūtinei geidžiamą formą –  ji gali tapti didesnė, apvalesnė, stangresnė ir simetriškesnė. Krūtų didinimo operacijos gali būti dviejų tipų: krūtų didinimas implantais arba krūtų didinimas riebalais. Didinant krūtis riebalais, atliekamos tarsi dvi operacijos tuo pačiu metu.

Pirmiausiai yra atliekama liposukcija – paimami riebalai iš probleminės kūno vietos – šlaunų, sėdmenų, pilvo ar liemens, tuomet jie yra specialiai paruošiami ir panaudojami išgaunant norimos krūtinės išvaizdą –  specialia įranga paruošti riebalai įleidžiami į krūtis – vyksta operacijos antra dalis – krūtų didinimas riebalais.

Rezultatas –  natūralus estetinis vaizdas,  išvengiant svetimkūnių – implantų. Be to, tos pačios operacijos metu yra pakoreguojama ir kita probleminė kūno sritis. Krūtų didinimas riebalais, krūtinę gali padidinti nuo 0.5 iki 1 dyžio, todėl šis variantas yra skirtas toms moterims, kurios siekia itin natūralaus rezultato.

Į ką svarbu atkreipti dėmesį po operacijos?

  • Patinimas krūtyse išlieka dvi-tris savaites.
  • Prigyja vidutiniškai virš 50 % riebalų.
  • Galutinis rezultatas matomas po 3-4 mėnesių, kuomet riebalai galutinai susistovės ir prigis.
  • 2–3 mėnesius rekomenduojama vengti didesnio fizinio krūvio, nesportuoti.
  • Po keleto dienų galima pradėti dirbti, nedarant labai įtemptų judesių ir nekilnojant rankų.

Krūtinės didinimas išsimokėtinai

Ilgai svajojate apie krūtinės didinimo operaciją, tačiau nėra taip paprasta sutaupyti reikiamą pinigų sumą? Turime Jums gerų žinių! Nuo šiol galimas krūtinės didinimas išsimokėtinai.
Daugiau informacijos apie krūtų didinimą išsimokėtinai rasite paslaugos puslapyje: krūtinės didinimas išsimokėtinai.

Daugiau informacijos apie krūtų didinimo operacijas galite skaityti mūsų puslapyje: krūtų didinimas.


* Informacija dėl teritorinių ligonių kasų finansuojamų dienos chirurgijos paslaugų yra tikslinama ir artimiausiu metu bus atnaujinta. Informacija laikinai yra teikiama atvykus į kliniką. Atsiprašome už nepatogumus.

** Pirmoji kaina taikoma atliekant operaciją su vietine nejautra, antroji - atliekant operaciją su bendrine nejautra.

Klauskite gydytojo

+370 650 93333 arba

Parašykite mums dabar

Klauskite gydytojo