Krūtų mažinimas

Krūtų mažinimas – išsigelbėjimas moterims, kenčiančioms nuo įvairių, kasdienį gyvenimą apsunkinančių psichologinių ir fizinių nepatogumų, kuriuos sukelia itin didelės krūtys. Dažniausiai pasitaikantys skundai dėl per didelių krūtų – jaučiami skausmai nugaros ir kaklo srityse, dėl itin gausaus prakaitavimo atsirandantys iššutimai po krūtimis, sunkumas sportuojant bei atliekant kasdienius darbus, diskomfortas dėvint labiau aptemptus drabužius, problemos intymiame gyvenime, varginantis nepasitikėjimas savimi.

Krūtų mažinimas dažniausiai atliekamas moterims, po maitinimo krūtimi ar dėl amžiaus išsitampius krūtų odai bei krūtims praradus buvusią formą. Atliktas krūtų mažinimas ne tik palengvina kasdienybę, bet ir pagerina gyvenimo kokybę, suteikia daugiau energijos, pagerina nuotaiką ir psichologinę savijautą, o svarbiausia – suteikia daugiau pasitikėjimo savimi.

 

Kaip atliekama operacija?

Operacija atliekama taikant bendrinę nejautrą ir vidutiniškai trunka 3 valandas.

Per krūtų mažinimo operaciją pašalinant nereikalingą krūtų odą ir po ja esantį audinį, sumažinamas krūtų dydis, pakeičiama jų forma. Per šią operaciją galima sumažinti areolę (tamsiai rusvos odos plotelį apie spenelį), kuri dažnai padidėja didėjant krūtims.

Pjūviai dažniausiai daromi aplink areolę, vertikaliai žemyn nuo jos ir raukšlėje po krūtimi. Per operaciją pašalinamas odos ir krūties audinio perteklius, spenelis ir areolė pakeliami į prieš operaciją numatytą aukštį ir suformuojama estetiška krūties forma. Operacija baigiama paliekant drenus, kurie pašalinami kitą dieną po operacijos.

 

Pooperacinis periodas:

  • Po operacijos pirmą parą reikia praleisti klinikoje.
  • Siūlai ištraukiami po 10–14 dienų.
  • Darbingumas dažniausiai visiškai atsistato po 2 savaičių.
  • Aktyvus sportas rekomenduojamas ne anksčiau kaip praėjus 3 mėnesiams po operacijos.
  • Po 7–10 dienų galima grįžti į darbą ir tęsti įprastinę veiklą.
  • 4–6 savaites po operacijos 22–23 valandas per parą reikia segėti specialią liemenėlę.
  • Kadangi per operaciją spenelis iš dalies atskiriamas nuo aplinkinio krūties audinio ir šiek tiek sutrikdoma inervacija, sumažėja spenelio jautrumas, tačiau jis laikui bėgant gerėja.
  • Galutinis rezultatas matomas po 4 mėnesių, kai galutinai susiformuoja krūties forma.
  • Pooperacinį randą ne mažiau kaip metus reikėtų saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių, kad jis liktų kuo mažesnis. Randas paprastai išbąla per 2 metus.
 

* Informacija dėl teritorinių ligonių kasų finansuojamų dienos chirurgijos paslaugų yra tikslinama ir artimiausiu metu bus atnaujinta. Informacija laikinai yra teikiama atvykus į kliniką. Atsiprašome už nepatogumus.

** Pirmoji kaina taikoma atliekant operaciją su vietine nejautra, antroji - atliekant operaciją su bendrine nejautra.

Klauskite gydytojo

+370 650 93333 arba

Parašykite mums dabar

Klauskite gydytojo