Krūtų pakėlimas

Krūtų pakėlimas – estetinė operacija, norinčioms patobulinti ar susigrąžinti krūtų formą.

Krūtų pakėlimas atliekamas moterims, besiskundžiančioms dėl įvairių priežasčių nukarusiomis krūtimis. Dažniausiai krūtys pasmunka žemyn per trumpą laiko tarpą numetus daug svorio, krūtims nukarus po gimdymo, dėl bėgančio laiko sumažėjus odos stangrumui ir praradus jaunatvišką formą.

Krūtų pakėlimas atliekamas profesionalių plastikos chirurgų komandos, kuri, atsižvelgdama į krūtų formą, pasmukimo laipsnį ir moters pageidavimus, kiekvienai parenka individualią operacijos metodiką. Atliktas krūtų pakėlimas grąžina moterims jaunatvišką krūtų formą ir suteikia pasitikėjimo savimi.

 

Kaip atliekama krūtų pakėlimo operacija?

Krūtų pakėlimas atliekamas taikant bendrinę nejautrą ir paprastai trunka iki 3 valandų.

Yra kelios krūtų pakėlimo operacijos metodikos. Operacijos metodika kiekvienai moteriai parenkama individualiai, atsižvelgiant į krūtų formą ir pasmukimo laipsnį bei moters pageidavimus.

Krūtų pakėlimas neretai atliekamas kartu su krūtinės didinimo operacija.

Per operaciją plastikos chirurgas pakeičia spenelio ir areolės vietą, pakelia juos į viršų ir pašalina odos perteklių krūties apatinėje dalyje.

Susiuvant žaizdą krūties kontūras pakeliamas į aukštesnę poziciją ir krūtis įgauna jaunatviškesnę formą.

Jei krūtys yra nedaug pasmukusios, jų formą galima pakoreguoti lašo formos, arba vadinamaisiais „anatominiais“, silikoniniais implantais, darant pjūvį aplink spenelio areolę ir kartu pašalinant odos perteklių. Taip šiek tiek pakinta spenelio vieta, yra padidinamas krūties tūris, o randas lieka tik aplink spenelį.

Jei krūtys pasmukusios daugiau, reikia atlikti inkaro arba apverstos T formos pjūvį. Šis pjūvis leidžia pašalinti didesnį odos ir krūties liaukos perteklių, esantį apatiniame krūties poliuje. Po operacijos randas lieka aplink areolę, vertikaliai žemyn nuo jos ir raukšlėje po krūtimi.

 

Į ką svarbu atkreipti dėmesį po operacijos?

  • Kad žaizdos gerai gytų, tris savaites po operacijos reikėtų nekelti sunkių daiktų aukščiau pečių juostos.
  • 4 savaites po operacijos visą parą reikia dėvėti specialią liemenėlę.
  • 2 mėnesius reikia vengti didesnio fizinio krūvio, nesportuoti.
  • Pooperacinį randą ne mažiau kaip pusę metų reikėtų saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių, kad jis liktų kuo mažesnis.
  • Jei tos pačios operacijos metu buvo atliktas ir krūtų didinimas silikoniniais implantais, reikia laikytis šiai operacijai skirtų rekomendacijų.
Krūtų pakėlimas atliekamas profesionalų chirurgų, kurie padės Jums patobulinti ar susigražinti norimas krūtų formas. Neretai krūtų pakėlimas atliekamas ir su krūtų padidinimo operacija silikoniniais implantais. Krūtų didinimas ir pakėlimas atliekamas profesionalių chirurgų turinčių ilgametę patirtį, kurie padės Jums pasiekti norimų kūno linijų.

* Informacija dėl teritorinių ligonių kasų finansuojamų dienos chirurgijos paslaugų yra tikslinama ir artimiausiu metu bus atnaujinta. Informacija laikinai yra teikiama atvykus į kliniką. Atsiprašome už nepatogumus.

** Pirmoji kaina taikoma atliekant operaciją su vietine nejautra, antroji - atliekant operaciją su bendrine nejautra.

Klauskite gydytojo

+370 650 93333 arba

Parašykite mums dabar

Klauskite gydytojo