Riebalų pašalinimas lazeriu

Riebalų pašalinimas lazeriu (dar vadinamas lazerine lipolize, lazeriniu riebalų ištirpdymu) – tai moderniausias riebalų pašalinimo būdas pasaulyje. Lazerio energija veikia riebalinio audinio ląsteles ir jas suardo. Ji taip pat veikia ir odos kolageną, todėl oda pasitempia, taip išryškindama kūno kontūrą.

Riebalų šalinimas lazeriu, kaip ir standartinė riebalų nusiurbimo operacija, nėra būdas svoriui sumažinti. Tačiau tai puiki galimybė padailinti kūno formas.

Kai pacientas turi didelį antsvorį (kūno masės indeksas daugiau kaip 30), pirmiausia rekomenduojama mažinti svorį prižiūrint dietologui.

Ypač gerų rezultatų sulaukiama šalinant riebalus lazeriu iš pasmakrės, vidinių kelių, vidinių žastų, klubų, sėdmenų, šlaunų sričių.

 

Kaip atliekama operacija?

Riebalų pašalinimo lazeriu operacija dažniausiai atliekama taikant vietinę nejautrą, išskyrus didelių plotų lipodestrukciją, kurią galima atlikti taikant epidurinę arba bendrinę nejautrą. Operacijos trukmė priklauso nuo operacijos apimties ir gali trukti nuo keliolikos minučių iki kelių valandų. Per operaciją taikomas skausmo malšinimo būdas parenkamas priklausomai nuo operacijos tipo, paciento būklės ir norų.

Riebalams suardyti naudojama lazerio kaniulė. Tai 1–2 mm skersmens vamzdelis, kurio gale išspinduliuojama lazerio energija. Operacija atliekama per nedidelius, iki 2 mm dydžio pjūvius. Jie daromi mažai pastebimose kūno vietose, pvz., odos raukšlėse arba ten, kur dengia apatiniai drabužiai. Kaniulė švelniais judesiais vedžiojama pirmyn ir atgal poodiniu riebaliniu audiniu, taip lazerio energija paveikia riebalų ląsteles. Ji pridegina smulkias kraujagysles, todėl po šios procedūros būna mažesnės kraujosruvos ir mažesnis tinimas negu po įprastinio riebalų nusiurbimo. Tai ypač svarbu atliekant procedūrą veido, kaklo, kelių ar kitose matomose srityse.

Ardant riebalus didesniame plote, geriausių rezultatų pasiekiama operaciją derinant su standartine riebalų nusiurbimo metodika.

 

Į ką reikia atkreipti dėmesį po operacijos?

  • Po operacijos maždaug 4–6 savaites (kartais ir trumpiau – tai priklauso nuo lipodestrukcijos ploto) reikia nešioti specialią kompresinę aprangą, kuri neleidžia kauptis skysčiui, padeda greičiau susitraukti odai.
  • Sumušimo ar išsipūtimo jausmas ir kraujosruvos paprastai išnyksta per kelias dienas.
  • Po operacijos, siekiant maksimalaus rezultato, rekomenduojamas individualios trukmės limfodrenažinio masažo kursas.
  • Aktyvios fizinės veiklos reikėtų vengti 1–2 savaites. Po dviejų savaičių nuo operacijos galima mankštintis ir sportuoti įprastu režimu.

* TLK kaina - bazinę paslaugų kainą kompensuoja teritorinės ligonių kasos. Priemoka yra mokama už pacientui suteikiamą pagerintą slaugą ir komforto paslaugas. Prieš procedūrą klinikos administratorė detaliai paaiškina visą informaciją pacientui apie priemokos mokėjimą. Pinigų sumokėjimo faktas patvirtina, kad klientas yra susipažinęs su priemokos sąlygomis ir sutinka ją mokėti.

Klauskite gydytojo

+370 650 93333 arba

Parašykite mums dabar

Klauskite gydytojo