Sėdmenų didinimo operacijos

Moteriški figūros linkiai dažnai laikomi patrauklumo požymiu. Bemaž labiausiai akį traukia dailūs sėdmenys, tačiau tobulomis formomis gamta apdovanojo toli gražu ne visas, o neretai pasitaiko atvejų, kai norimo rezultato nepavyksta pasiekti vien tik intensyviai sportuojant ir teisingai maitinantis. Sėdmenys gali pasmukti ir per trumpą laiką numetus daug svorio. Klinikos „Grožio chirurgija“ specialistai padės patobulinti jūsų sėdmenų dydį ir formą.

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas med. m. dr. Donatas Samsanavičius pabrėžia, kad kiekvienos moters kūnas yra individualus, todėl ir sėdmenų dydis bei forma turėtų būti proporcingi viršutinei kūno daliai. Vadovaujantis šia proporcija pacientei rekomenduojamas individualiai tinkamiausias operacijos tipas. Klinikoje „Grožio chirurgija“ taikomi saugiausi ir visame pasaulyje pripažinti chirurginio sėdmenų didinimo metodai.

Populiariausias būdas patobulinti sėdmenų dydį ir formą – sėdmenis užpildyti savais audiniais. Visgi kuomet sėdmenys yra labai plokšti iš prigimties, mergina yra itin liekna ir beveik neturi riebalinio audinio, ar siekia turėti didesnius, vadinamuosius braziliškus sėdmenis, rezultatui pasiekti nepakanka vien kūno riebalų. Tokiu atveju rekomenduojama atlikti sėdmenų formos ir dydžio korekciją silikoniniais implantais. Jei nugaros apačioje ir sėdmenyse yra odos perteklius, atsiranda ir trečioji galimybė – nepageidaujamą perteklių pašalinti suformuojant viršutinį sėdmenų polių.

 

Kaip atliekama?

Sėdmenų užpildymas savais audiniais. Tokios operacijos metu yra persodinamos pacientės riebalinės ląstelės iš pilvo, juosmens, šlaunų sričių į sėdmenų viršutinę dalį. Operacijos metu padidinamas sėdmenų tūris, pakoreguojama forma, riestumas. Ši operacija gali pastebimai pakoreguoti visą moters figūrą – pašalinti nepageidaujamų riebalų perteklių juosmens ir šlaunų srityse ir suteikti apvalesnę formą sėdmenims. Kadangi prigyja vos 50 proc. persodintų riebalinių ląstelių, todėl operacijos metu tenka persodinti didesnį riebalinių ląstelių kiekį.

Pacientus konsultuoja ir šią operaciją atlieka plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojai med. m. dr. Donatas Samsanavičius, med. m. dr. Kęstutis Maslauskas, med. m. dr. Vygintas Kaikaris.

Sėdmenų didinimo silikoniniais implantais operacijos metu implantas yra dedamas į patį raumenį, tokiu būdu sėdmenims suteikiama norima forma. Raumuo saugiai apgaubia implantą ir neleidžia jam pasislinkti. Silikoniniais sėdmenų implantais padidinama virštutinė sėdmenų dalis, išryškėja sėdmenų linija, padidėja riestumas.

Jei nugaros apačioje ir sėdmenyse yra odos perteklius, taikomas ir trečiasis metodas – viršutinis sėdmenų polius suformuojamas nugaros plastikos operacijos metu. Operacija rekomenduojama, jei sėdmenys pasmukę ir yra didelis odos perteklius, tokiu atveju galima juos pakelti aukštyn ir užpildyti.

Pacientus konsultuoja ir sėdmenų didinimo silikoniniais implantais bei nugaros plastikos operacijas atlieka plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas med. m. dr. Donatas Samsanavičius.
 

Ką dar reikia žinoti apie operaciją?

  •  Dvi savaites po operacijos nešiojami specialūs kompresiniai drabužiai;
  • Galutinis operacijos rezultatas matomas po 3-4 mėnesių, kai dalis riebalų po persodinimo sunyksta, kitais atvejais – kai visiškai sugyja siūlės;
  • Mėnesį po procedūros reikėtų vengti didelio fizinio krūvio, nerekomenduojama lankytis pirtyse;
  • Pacienčių pasitenkinimas operacijos rezultatais labai priklauso ir nuo jų pačių indėlio – geriausią efektą garantuoja gydytojų rekomendacijų laikymasis, pritaikyta mityba ir pakankamas fizinis aktyvumas.

 


*Bazinė paslaugos kaina, apmokama TLK - paciento priemoka 0

**Skirtumas tarp klinikos paslaugos kainos ir TLK apmokamos kainos

*** Pirmoji kaina taikoma atliekant operaciją su vietine nejautra, antroji - atliekant operaciją su bendrine nejautra.

Klauskite gydytojo

+370 650 93333 arba

Parašykite mums dabar

Klauskite gydytojo