Figūrą modeliuojantys masažai

Figūrą modeliuojantys masažai skirti kūno linijoms padailinti. Konkreti masažo technika parenkama individualiai, atsižvelgiant į kliento pageidavimus.

 

Figūrą modeliuojantys masažai

Šis masažas skirtas norintiems padailinti kūno linijas. Tai intensyvus masažas, kuris mažina riebalinio audinio tūrį ir celiulitą. Jį atliekant, specialiais masažo judesiais veikiamas riebalinis audinys, ir taip skatinamas riebalų skaidymas.

 

Limfodrenažinis masažas

Limfodrenažinis masažas suaktyvina audinių skysčio ir limfos apytaką, taip skatindamas įvairių organizmo metabolizmo produktų – toksinų, baltymų – pašalinimą. Limfodrenažinis masažas sumažina kūno apimtis ir pagerina odos būklę.

 

Anticeliulitinis masažas

Anticeliulitinis masažas atliekamas derinant kelias masažo technikas: specialią, veikiančią celiulitą, limfodrenažinę ir klasikinę.


* TLK kaina – priemokos dydis, kurį sumoka klientas. Bazinę paslaugų kainą kompensuoja teritorinės ligonių kasos. Priemoka yra mokama už pacientui suteikiamą pagerintą slaugą ir komforto paslaugas. Prieš procedūrą klinikos administratorė detaliai paaiškina visą informaciją pacientui apie priemokos mokėjimą. Pinigų sumokėjimo faktas patvirtina, kad klientas yra susipažinęs su priemokos sąlygomis ir sutinka ją mokėti.

Klauskite gydytojo

+370 650 93333 arba

Parašykite mums dabar

Klauskite gydytojo