Figūrą modeliuojantis masažas

Šio masažo metu yra naudojamos dvi technikos – LIEPKA ir SLIM:

„LIEPKA“ figūrą modeliuojanti technika – viena populiariausių figūrą koreguojančių metodikų. Ši masažo technika padeda atsikratyti tokių figūrą darkančių problemų kaip:

  1. Celiulitas;
  2. Lokalios riebalinės sankaupos;
  3. Patinimai;
  4. Silpnas raumenų tonusas (sudribę užpakalio raumenys ir nusileidę krūtys);
  5. Pablogėjusi odos kokybė.

Siekiate užtikrinto rezultato?
Užtikrintam rezultatui būtina atlikti 15 seansų figūrą modeliuojančių masažų, o kiekvieno seanso trukmė turėtų būti 60 minučių, koreguojant vieną probleminę zoną ir 90 min. – koreguojant dvi problemines zonas.

Masažas yra neskausmingas, tačiau gilus ir malonus. Ne paslaptis, kad šio tipo masažas ne tik sprendžia estetines problemas, tačiau kartu ir gerina bendrą savijautą. Pagerėja skrandžio ir virškinamojo trakto veikla, harmonizuojasi centrinės nervų sistemos veikla, pagerėja miego kokybė.
Masažas rekomenduojamas tiek moterims, tiek vyrams.

„SLIM‘‘ figūrą modeliuojanti technika – paremta intensyviais ir giliais spaudimo, sukimo ir trynimo judesiais, veikiančiais poodinį riebalinį sluosknį. Masažo tempas kintantis – greitus liftinguojančius judesius keičia lėti drenuojantys judesiai. Kiekviena probleminė zona masažuojama 20-30 min.

Reguliarus figūrą modeliuojančio masažo atlikimas užtikrina pastovų svorio mažėjimo efektą, išsilygina ir sustangrėja oda, pagerėja kraujotaka ir mikrocirkuliacija, iš organizmo pašalinami šlakai ir toksinai.


*Bazinė paslaugos kaina, apmokama TLK - paciento priemoka 0

**Skirtumas tarp klinikos paslaugos kainos ir TLK apmokamos kainos

*** Pirmoji kaina taikoma atliekant operaciją su vietine nejautra, antroji - atliekant operaciją su bendrine nejautra.