Gydomasis ir profilaktinis masažas

Masažas yra viena maloniausių ir natūraliausių galimybių atgauti fizines bei dvasines jėgas, o gydomasis masažas yra veiksmingas būdas gydyti įvairias ligas. Profilaktinis masažas padės norintiems palaikyti normalią organizmo veiklą, sustiprinti sveikatą, išlaikyti dailias kūno linijas. Profilaktinis masažas ir stabdo senėjimo procesus.

 

Gydomasis masažas padeda gydyti įvairias ligas, atkurti ir normalizuoti pažeistas organizmo funkcijas.

 

Gydomąjį masažą rekomenduojama atlikti esant:

  • Širdies ir kraujagyslių sistemos ligoms;
  • Kvėpavimo organų sistemos ligoms (bronchitui, chroniniam plaučių uždegimui);
  • Kaulų ir sąnarių ligoms ir traumoms (stuburo iškrypimams, laikysenos sutrikimams, plokščiapėdystei, kaulų lūžimams, sumušimams, raiščių patempimams, artritams, osteochondrozei);
  • Centrinės nervų sistemos ligoms ir traumoms (insultui ir dėl jo išsivysčiusiems paralyžiams);
  • Periferinės nervų sistemos ligoms ir traumoms (radikulitams, neuralgijoms, pleksitams, parkinsono ligai ir kitoms);
  • Chroninėms virškinimo organų ligoms;
  • Celiulito profilaktikai ir gydymui.

 

Periodiškai atliekamas profilaktinis masažas padeda palaikyti normalią organizmo veiklą, stiprina sveikatą, stabdo senėjimo procesus.

 

Priklausomai nuo žmogaus poreikių, gali būti atliekamas viso kūno ar atskirų kūno dalių (nugaros, pečių juostos, kojų, rankų) masažas.


* TLK kaina - bazinę paslaugų kainą kompensuoja teritorinės ligonių kasos. Priemoka yra mokama už pacientui suteikiamą pagerintą slaugą ir komforto paslaugas. Prieš procedūrą klinikos administratorė detaliai paaiškina visą informaciją pacientui apie priemokos mokėjimą. Pinigų sumokėjimo faktas patvirtina, kad klientas yra susipažinęs su priemokos sąlygomis ir sutinka ją mokėti.

Klauskite gydytojo

+370 650 93333 arba

Parašykite mums dabar

Klauskite gydytojo