Burnos chirurgija

Burnos chirurgija – plati odontologijos sritis, apimanti ne tik dantų, bet ir liežuvio, burnos gleivinės, seilių liaukų, žandikaulių, sinusų patologijų ar navikų diagnostiką ir chirurginį gydymą.

Burnos chirurgija yra neatsiejama kompleksinio gydymo dalis, implantuojant ir protezuojant dantis, taikant ortodontinį gydymą.

Klinikoje „Grožio chirurgija“ burnos chirurgas Artūras Stumbras, bendradarbiaudamas su kitais specialistais KAUNE ir VILNIUJE, atlieka plataus spektro operacijas: tiek paprastesnes, pavyzdžiui, dantų rovimą, dantenų plastiką, tiek didelės apimties sudėtingas operacijas: žandikaulio rekonstrukcijas, seklaus prieangio plastikos operacijas, sinusų pakėlimą ir kt. Operacijos atliekamos taikant vietinę ar bendrinę nejautrą.


* TLK kaina - bazinę paslaugų kainą kompensuoja teritorinės ligonių kasos. Priemoka yra mokama už pacientui suteikiamą pagerintą slaugą ir komforto paslaugas. Prieš procedūrą klinikos administratorė detaliai paaiškina visą informaciją pacientui apie priemokos mokėjimą. Pinigų sumokėjimo faktas patvirtina, kad klientas yra susipažinęs su priemokos sąlygomis ir sutinka ją mokėti.

Klauskite gydytojo

+370 650 93333 arba

Parašykite mums dabar

Klauskite gydytojo