Operacinis protinio danties rovimas

Operacinis protinio danties rovimas reikalingas, kai dėl vietos stokos dantų lanke – žandikaulyje dantys neišdygsta visai, išdygsta nepilnai arba jie išdygsta netaisyklingai. Tai sukelia pasikartojančius lėtinius uždegimus ir komplikuoja ortodontinį gydymą.

Sudėtingas operacinis danties šalinimas yra procedūra, kuomet visiškai atidengiamas neišdygęs dantis, pašalinamas perteklinis kaulas, dantis suskaldomas, išgramdomi dėl lėtinio uždegimo pakitę audiniai ir gleivinės, o antkaulio kraštai suartinami siūlėmis. Siūlėms naudojami tirpūs chirurginiai siūlai, todėl jų nebūtina ištraukti.

Svarbu paminėti, jog nepilnai ar visai neišdygusių protinių dantų traukimas nėra paprasta procedūra, jai atlikti reikalingas patyręs specialistas turintis specifinių žinių.

 

Pooperacinis periodas

  • Pacientams skiriamas pooperacinis medikamentinis gydymas antibiotikais ir vaistais nuo uždegimo.
  • Po protinio danties šalinimo operacijos galimas skruosto patinimas.
  • Skausmas, priklausomai nuo operacijos sudėtingumo, gali būti jaučiamas 1-10 dienų.

* TLK kaina – priemokos dydis, kurį sumoka klientas. Bazinę paslaugų kainą kompensuoja teritorinės ligonių kasos. Priemoka yra mokama už pacientui suteikiamą pagerintą slaugą ir komforto paslaugas. Prieš procedūrą klinikos administratorė detaliai paaiškina visą informaciją pacientui apie priemokos mokėjimą. Pinigų sumokėjimo faktas patvirtina, kad klientas yra susipažinęs su priemokos sąlygomis ir sutinka ją mokėti.

Klauskite gydytojo

+370 650 93333 arba

Parašykite mums dabar

Klauskite gydytojo