Dantų papuošalai

Ar norite, kad jūsų šypsena būtų spindulingesnė ir žavingesnė? Dantų papuošalai – tai puikus būdas savo šypsena išsiskirti iš minios!

Mes siūlome Europos Sąjungoje pagamintus ir sertifikuotus įvairių dydžių ir formų papuošalus. Jie gali būti pagaminti iš geltonojo aukso, baltojo aukso ir „Swarovski“ kristalų.

 

Kaip ir kada atliekama procedūra?

Dantų papuošalais taip pat galima paslėpti ir nedidelius priekinių dantų nekariozinius defektus: pigmentines ar fluorozines dėmes, emalio hipoplazijas. Tačiau jokiu būdu negalima puošti nesveiko, ėduonies pažeisto danties. Papuošalų nepatartina tvirtinti ir esant dantenų pakitimams, dantų akmenims, burnos gleivinės ligoms.

Tai nesudėtinga, visiškai neskausminga ir greita procedūra, trunkanti ne ilgiau kaip 20 minučių.

Papuošalas klijuojamas ant sveiko, nepažeisto dantų emalio ir nedaro jokios žalos jūsų dantims.

Dantų papuošalai yra mažos apimties, ploni (apie 0,5–1 mm), dažniausiai jaučiami tik pirmąsias dienas. Vėliau nesukelia jokio diskomforto valgant, kalbant ar valantis dantis.

Papuošalą, Jums panorėjus, galima lengvai pašalinti. Dantų papuošalų pašalinimas, kaip ir uždėjimas, yra visiškai neskausminga ir greita procedūra, po kurios dantų paviršius lieka lygus ir nepažeistas.

 

Ką reikia žinoti po procedūros?

  • Klijuojamas papuošalas gali laikytis ant danties paviršiaus nuo kelių mėnesių iki vienų metų. Papuošalui nukritus reikėtų apsilankyti odontologijos klinikoje, kad būtų pašalintas (lengvai nupoliruotas) likęs klijuojamosios medžiagos sluoksnis.
  • Kad dantų papuošalas kuo ilgiau nenukristų, svarbu ypač kruopščiai rūpintis burnos higiena ir kontroliuoti mitybos įpročius. Vengti rupaus maisto ir neliesti dantų papuošalo rankomis.
  • Jei pacientas, nešiojantis dantų papuošalą, geria daug kavos ar dažnai rūko, nuėmus papuošalą, toje vietoje galimas ypač ryškus danties spalvų kontrastas. Tokiu atveju, siekiant pašalinti spalvų skirtumą, rekomenduotina balinti visus dantis.

*Bazinė paslaugos kaina, apmokama TLK - paciento priemoka 0

**Skirtumas tarp klinikos paslaugos kainos ir TLK apmokamos kainos

*** Pirmoji kaina taikoma atliekant operaciją su vietine nejautra, antroji - atliekant operaciją su bendrine nejautra.