Danties atstatymas

Stiklo pluošto kaiščiai – tai pagalbinė priemonė, padedanti atkurti danties formą, jei yra likę nedaug danties kietųjų audinių. Jie naudojami kartu su šviesoje kietėjančia plomba.

Ar ši procedūra reikalinga, nusprendžiama per apžiūrą. Ji dažniausiai reikalinga prieš protezuojant, jei trūksta danties šoninių sienų. Šiuo būdu dantis galima atkurti tik tada, jei išlikusio danties yra daugiau kaip 2 mm virš dantenų – tik tada restauracija bus kokybiška ir ilgalaikė. Paskui reikia dantį protezuoti vainikėliu.

 

Kaip atliekamas danties atstatymas?

Procedūra paprastai trunka iki valandos, jai atlikti užtenka vieno vizito.

Prieš atliekant šią procedūrą pirmiausia turi būti užplombuoti danties kanalai. Parenkami tinkamo dydžio kaiščiai. Iš kanalų pašalinama dalis plombinės medžiagos, tada kaiščiai cementuojami ir danties forma atkuriama plombuojant šviesoje kietėjančia kompozicine plomba. Kaiščiai tvirtai sukimba su šaknimis ir plomba – taip gaunamas vientisas tvirtas monoblokas.


* Informacija dėl teritorinių ligonių kasų finansuojamų dienos chirurgijos paslaugų yra tikslinama ir artimiausiu metu bus atnaujinta. Informacija laikinai yra teikiama atvykus į kliniką. Atsiprašome už nepatogumus.

** Pirmoji kaina taikoma atliekant operaciją su vietine nejautra, antroji - atliekant operaciją su bendrine nejautra.

Klauskite gydytojo

+370 650 93333 arba

Parašykite mums dabar

Klauskite gydytojo