Estetinis protezavimas

Estetinis dantų protezavimas (restauravimas) – tai priekinės dantų grupės protezavimas įklotais, laminatėmis, vainikėliais. Šiai dantų grupei itin svarbi estetika, todėl protezams keliami maksimalūs reikalavimai. Šiuolaikinis estetinis protezavimas atliekamas naudojant bemetalę cirkonio keramiką. Šios medžiagos leidžia sukurti natūralios emalio spalvos ir skaidrumo efektą.

 

Visi protezai kiekvienam pacientui gaminami individualiai dantų techniko laboratorijoje.

Bemetalės keramikos vainikėlis – tai keraminės apdailos vainikėlis, kurio sudėtyje nėra metalo lydinio. Jis klijuojamas prie natūralių danties audinių ir padengia visus danties vainiko paviršius. Bemetalės keramikos vainikėliai puikiai tinka priekiniams dantims protezuoti, taip pat tiems žmonėms, kurie yra alergiški metalo lydiniams.

Keraminė laminatė – tai estetinis protezas, plona plokštelė, naudojama priekiniams dantims restauruoti. Laminate padengiamas priekinis ir/ar kandamasis danties paviršius. Keraminėmis laminatėmis galima pakeisti dantų spalvą, formą ir iš dalies padėtį, paslėpti dantų įtrūkimus, nusidėvėjimą, pašalinti tarpus tarp dantų.

Keraminis įklotas – tai mikroprotezas, keraminis kaištis, kuris įcemetuojamas į paruošto danties šaknį, kad vėliau būtų galima protezuoti dantį bemetalės keramikos ar cirkonio vainikėliais.

 


* TLK kaina - bazinę paslaugų kainą kompensuoja teritorinės ligonių kasos. Priemoka yra mokama už pacientui suteikiamą pagerintą slaugą ir komforto paslaugas. Prieš procedūrą klinikos administratorė detaliai paaiškina visą informaciją pacientui apie priemokos mokėjimą. Pinigų sumokėjimo faktas patvirtina, kad klientas yra susipažinęs su priemokos sąlygomis ir sutinka ją mokėti.

Klauskite gydytojo

+370 650 93333 arba

Parašykite mums dabar

Klauskite gydytojo