Keraminės dantų laminatės

Estetinis protezavimas (restauravimas) – tai priekinės dantų grupės protezavimas įklotais, laminatėmis, vainikėliais. Šiai dantų grupei itin svarbi estetika, todėl protezams keliami maksimalūs reikalavimai. Šiuolaikinis estetinis protezavimas atliekamas naudojant bemetalę cirkonio keramiką. Šios medžiagos leidžia sukurti natūralios emalio spalvos ir skaidrumo efektą.

 

Visi protezai kiekvienam pacientui gaminami individualiai dantų techniko laboratorijoje.

Bemetalės keramikos vainikėlis – tai keraminės apdailos vainikėlis, kurio sudėtyje nėra metalo lydinio. Jis klijuojamas prie natūralių danties audinių ir padengia visus danties vainiko paviršius. Bemetalės keramikos vainikėliai puikiai tinka priekiniams dantims protezuoti, taip pat tiems žmonėms, kurie yra alergiški metalo lydiniams.

Keraminė laminatė – tai estetinis protezas, plona plokštelė, naudojama priekiniams dantims restauruoti. Laminate padengiamas priekinis ir/ar kandamasis danties paviršius. Keraminėmis laminatėmis galima pakeisti dantų spalvą, formą ir iš dalies padėtį, paslėpti dantų įtrūkimus, nusidėvėjimą, pašalinti tarpus tarp dantų.

Keraminis įklotas – tai mikroprotezas, keraminis kaištis, kuris įcemetuojamas į paruošto danties šaknį, kad vėliau būtų galima protezuoti dantį bemetalės keramikos ar cirkonio vainikėliais.

 


* Informacija dėl teritorinių ligonių kasų finansuojamų dienos chirurgijos paslaugų yra tikslinama ir artimiausiu metu bus atnaujinta. Informacija laikinai yra teikiama atvykus į kliniką. Atsiprašome už nepatogumus.

** Pirmoji kaina taikoma atliekant operaciją su vietine nejautra, antroji - atliekant operaciją su bendrine nejautra.

Klauskite gydytojo

+370 650 93333 arba

Parašykite mums dabar

Klauskite gydytojo