Protezavimas ant dantų

Kai vis dar yra išlikę danties audinių, tačiau restauruojant helio plombomis negalima garantuoti pakankamo danties tvirtumo ir atsparumo kramtymo jėgoms, dantis protezuojamas fiksuotu vainikėliu. Jei yra dantų eilių defektai, dantys protezuojami tiltiniais protezais.

Metalo keramikos karūnėlės. Šio tipo karūnėlių šerdis pagaminta iš metalo lydinio (chromkobalto, aukso) ir padengta keramikos (porceliano) sluoksniu. Keramikos spalva parenkama atsižvelgiant į gretimų dantų spalvą.

Cirkonio keramikos karūnėlės. Karūnėlės, gaminamos iš cirkonio oksido, pasižymi unikaliomis savybėmis, todėl pastaraisiais metais tapo itin populiarios, ypač protezuojant priekinius dantis. Cirkonio keramika dėl savo laidumo šviesai leidžia sukurti visiškai natūralių dantų efektą, o tvirtumas ir atsparumas dilimui užtikrina karūnėlės ilgaamžiškumą. Šio tipo karūnėlės puikiai tinka žmonėms, kurie yra alergiški metalui.

Karūnėlės ant nušlifuotų dantų tvirtinamos cementu.


* TLK kaina – priemokos dydis, kurį sumoka klientas. Bazinę paslaugų kainą kompensuoja teritorinės ligonių kasos. Priemoka yra mokama už pacientui suteikiamą pagerintą slaugą ir komforto paslaugas. Prieš procedūrą klinikos administratorė detaliai paaiškina visą informaciją pacientui apie priemokos mokėjimą. Pinigų sumokėjimo faktas patvirtina, kad klientas yra susipažinęs su priemokos sąlygomis ir sutinka ją mokėti.

Klauskite gydytojo

+370 650 93333 arba

Parašykite mums dabar

Klauskite gydytojo