Protezavimas ant implantų

Danties restauraciją (protezavimą) galima atlikti po danties implanto įsodinimo operacijos, kai implantas prigyja.

Dantų techniko laboratorijoje metalo ar cirkonio pagrindu individualiai pagaminamos specialios atraminės galvutės; jos vėliau įsukamos į implantus. Ant šių atramų jau gali būti fiksuojamos (prisukamos ar cementuojamos) dantų karūnėlės. Visos dantų karūnėlės taip pat gaminamos individualiai dantų techniko laboratorijoje. Jos gali būti pagamintos iš metalo ar cirkonio keramikos.

Metalo keramikos karūnėlės. Šio tipo karūnėlių šerdis pagaminta iš metalo lydinio (chromkobalto, aukso) ir padengta keramikos (porceliano) sluoksniu. Keramikos spalva parenkama atsižvelgiant į gretimų dantų spalvą.

Cirkonio keramikos karūnėlės. Karūnėlės, gaminamos iš cirkonio oksido, pasižymi unikaliomis savybėmis, todėl pastaraisiais metais tapo itin populiarios, ypač protezuojant priekinius dantis. Cirkonio keramika dėl savo laidumo šviesai leidžia sukurti visiškai natūralių dantų efektą, o tvirtumas ir atsparumas dilimui užtikrina karūnėlės ilgaamžiškumą. Šio tipo karūnėlės puikiai tinka žmonėms, kurie yra alergiški metalui.

 

Protezavimas ant implantų

Ant danties implanto fiksuota dantenas formuojanti gyjimo galvutė

Protezavimas ant implantų

Ant danties implanto prisukta individuali atrama

Protezavimas ant implantų

Ant danties implanto atramos pricementuotas metalo keramikos vainikėlis

Protezavimas ant implantų

Cirkonio keramika ant danties


* TLK kaina - bazinę paslaugų kainą kompensuoja teritorinės ligonių kasos. Priemoka yra mokama už pacientui suteikiamą pagerintą slaugą ir komforto paslaugas. Prieš procedūrą klinikos administratorė detaliai paaiškina visą informaciją pacientui apie priemokos mokėjimą. Pinigų sumokėjimo faktas patvirtina, kad klientas yra susipažinęs su priemokos sąlygomis ir sutinka ją mokėti.

Klauskite gydytojo

+370 650 93333 arba

Parašykite mums dabar

Klauskite gydytojo