Breketai

Breketai gali padėti ne tik pagerinti dantų išvaizdą, ištiesinti kreivus dantis, bet ir ištaisyti netaisyklingo sąkandžio padėtį, dėl kurio yra tikimybė jausti diskomfortą kramtant ar net tariant kai kuriuos garsus. Šiuo metu breketų yra įvairiausių rūšių, pradedant nuo klasikinių ir dažniausiai naudojamų metalinių breketų iki safyrinių, keramikinių ar net nematomų „incognito“ breketų.

Kada geriausia pradėti gydymą?

Amžiaus ribos nėra. Paprastai geriausia pradėti gydymą breketais iš karto kai išdygsta visi nuolatiniai dantys, tačiau pasitaiko atvejų, kai dėl sąkandžio anomalijų gydymą reikėtų pradėti ir anksčiau. Vyresnio amžiaus žmonėms tiesinimas gali užtrukti šiek tiek ilgiau, nes kaulas yra mažiau plastiškas, taip pat, jei pastebimas ryškus žandikaulio dydžio neatitikimas gali prireikti kombinuoto gydymo: ortodontinio gydymo ir žandikaulio chirurgijos.

Ką reikia žinoti?

  • Savaitę po breketų sudėjimo gali šiek tiek skaudėti;
  • Bendras gydymo kursas breketų sistema gali trukti nuo 1 iki 2,5 metų ir ilgiau;
  • Nuėmus breketus, pacientai turi nešioti reteinerius (nuimamas ortodontines plokšteles ar fiksuotus aparatus), kad dantys ir/ar sąkandis negrįžtų į buvusią netaisyklingą padėtį;
  • Nešiojant breketus nerekomenduojama valgyti kieto maisto;
  • Patartina vengti saldžių, daug cukraus turinčių produktų ir gėrimų;
  • Jei dėl kažkokios priežasties (aktyvi fizinė veikla, traumos…) breketai atsiklijuoja ar lūžta – nedelsiant susisiekite su gydytoju;
  • Itin svarbu gerai išsivalyti dantis aplink breketus, o tarp breketų reikėtų naudoti specialų tarpdančių šepetėlį;
  • Reguliarus lankymasis pas ortodontą nustatytu laiku (maždaug kas 1-1,5 mėn.) – kelias į greitesnę tobulą šypseną ir tiesius dantis.

Breketų rūšys:

Metaliniai breketai 

Keramikiniai breketai

Safyriniai breketai

Nematomi (incognito) breketai

„Damon“ breketai

Breketai išsimokėtinai

 


* Informacija dėl teritorinių ligonių kasų finansuojamų dienos chirurgijos paslaugų yra tikslinama ir artimiausiu metu bus atnaujinta. Informacija laikinai yra teikiama atvykus į kliniką. Atsiprašome už nepatogumus.

** Pirmoji kaina taikoma atliekant operaciją su vietine nejautra, antroji - atliekant operaciją su bendrine nejautra.

Klauskite gydytojo

+370 650 93333 arba

Parašykite mums dabar

Klauskite gydytojo