Safyriniai breketai

Norite tiesių dantų, tačiau jaudinatės, kad atrodysite neprofesionaliai darbo aplinkoje ar susilauksite pajuokos mokykloje nešiodami breketus? Šiuolaikinės technologijos po truputį išstuma metalinius, aiškiai matomus breketus ir siūlo alternatyvą – safyrinius breketus.

Kristalo skaidrumo breketai atspindi šviesą, todėl patys breketai yra pastebimi mažiau, nei pats dantis. Šie breketai yra bene estetiškiausias variantas verslo žmogui, kuriam tenka daug laiko bendrauti su žmonėmis akis į akį. Tiesa, verta paminėti, kad gydymas šiais breketais gali užtrukti šiek tiek ilgiau, jų kaina yra aukštesnė lyginant su keramikiniais ar metaliniais breketais, bei juos yra šiek tiek sudėtingiau nuimti. Tačiau skaidrūs safyriniai breketai gaminami iš dirbtinai išauginto safyro, atspindi natūralią dantų spalvą, yra praktiškai nepastebimi, ir sukelia mažesnį nemalonumo pojūtį burnoje.

Ką reikia žinoti?

  • Savaitę po breketų sudėjimo gali šiek tiek skaudėti;
  • Bendras gydymo kursas breketų sistema gali trukti nuo 1 iki 2,5 metų ir ilgiau;
  • Nuėmus breketus, pacientai turi nešioti reteinerius (nuimamas ortodontines plokšteles ar fiksuotus aparatus), kad dantys ir/ar sąkandis negrįžtų į buvusią netaisyklingą padėtį;
  • Nešiojant breketus nerekomenduojama valgyti kieto maisto;
  • Patartina vengti saldžių, daug cukraus turinčių produktų ir gėrimų;
  • Jei dėl kažkokios priežasties (aktyvi fizinė veikla, traumos…) breketai atsiklijuoja ar lūžta – nedelsiant susisiekite su gydytoju;
  • Itin svarbu gerai išsivalyti dantis aplink breketus, o tarp breketų reikėtų naudoti specialų tarpdančių šepetėlį;
  • Reguliarus lankymąsis pas ortodontą nustatytu laiku (maždaug kas 1-1,5 mėn.) – kelias į greitesnę tobulą šypseną ir tiesius dantis.

Safyriniai breketai Jums netinka? Visus mūsų dedamus breketus galite rasti svetainės puslapyje Breketai.


*Bazinė paslaugos kaina, apmokama TLK - paciento priemoka 0

**Skirtumas tarp klinikos paslaugos kainos ir TLK apmokamos kainos

*** Pirmoji kaina taikoma atliekant operaciją su vietine nejautra, antroji - atliekant operaciją su bendrine nejautra.