Odontologijos klinika

Šiuolaikiškumas, patikimumas, komfortas

Gera žmogaus savijauta ir gyvenimo kokybė yra neatsiejamos nuo dantų sveikatos ir estetikos. Graži šypsena suteikia pasitikėjimo savimi, kuris padeda drąsiai siekti tiek asmeninių, tiek profesinių tikslų. Atgavę sveiką ir estetišką dantų išvaizdą, pacientai pradeda dažniau šypsotis, o apie išaugusį pasitikėjimą savimi liudija ne tik pagerėjusi nuotaika, bet ir pasikeitusi laikysena.

Tačiau kiekvienas žmogus savo gyvenime neišvengiamai susiduria su didesnėmis ar mažesnėmis dantų ir burnos sveikatos problemomis. Vienos jų gali būti įgimtos, tuo tarpu kitos – atsirasti dėl sisteminių ligų ar dėl netinkamos dantų priežiūros, nekokybiško ar pavėluoto gydymo.

Visoms odontologijos procedūroms atlikti, „Grožio chirurgijos“ klinikoje Vilniuje naudojamos patikimiausios technologijos ir moderniausia technika bei įrenginiai. Čia taip pat visuomet siekiama, kad pacientas jaustų maksimalų komfortą, kurį užtikrina estetiška bei jauki klinikų aplinka, unikali oro kondicionavimo sistema bei išskirtinis specialistų dėmesys.

Platus paslaugų spektras ir kompleksiniai sprendimai

Klinikoje „Grožio chirurgija“ ypatingas dėmesys skiriamas pirmajam lankytojo vizitui ir moderniajai diagnostikai, kurios metu maksimaliai išnaudojamos naujausių ir itin patikimų technologijų teikiamos galimybės – pasitelkiami radiologiniai tyrimai, kompiuterinė tomografija bei 3D technologijos.

 Gydytojai odontologai gydo tiek funkcines, tiek estetines dantų, sąkandžio ar žandikaulių problemas. Klinikos ekspertai randa palankiausią sprendimą net tiems pacientams, kuriems reikalingas kompleksinis gydymas – mat didelę patirtį turinčių profesionalų komandinis darbas leidžia rasti išeitį net iš pačių sudėtingiausių situacijų.

  • Idealiu atveju, kai dantys yra sveiki ir tiesūs, išskirtinį dėmesį dantų estetikai skiriantys klinikos odontologai, atlieka profesionalią burnos higieną, bei saugų dantų balinimą, užtikrinančius spindinčią šypseną „kaip iš žurnalo“ kiekvienai
  • Pacientams, kenčiantiems dėl netaisyklingos dantų padėties ir netaisyklingo sąkandžio, „Grožio chirurgijos“ ekspertai gali pasiūlyti jau ne tik tradicinį gydymo būdą įprastais, beligatūriniais, beveik nepastebimais keramikiniais ar net vidiniais breketais, tvirtinamais iš vidinės dantų pusės, bet ir kol kas inovatyviausią ortodontinio gydymo metodą – dantų tiesinimą, sąkandžio korekciją ir smilkinio apatinio žandikaulio sąnario patologijos gydymą kapomis. Šis metodas, palyginti su tradiciniu gydymu breketais, pacientams suteikia kur kas daugiau laisvės, nes prireikus kapas galima tiesiog išsiimti. Taip pat „Grožio chirurgijos“ gydytojai ruošia pacientus ortognatinei chirurgijai – žandikaulių operacijoms.
  • Retas iš mūsų turi idealios formos, tiesius ir sveikus dantis. Tad siekiant padailinti šypseną esant nedidelėms dantų estetikos problemoms – senoms plomboms, nuskilus ar nudilus dantims, pasikeitus jų spalvai – klinikose atliekamas minimaliai invazinis arba įprastas estetinis plombavimas. Po šios procedūros pacientai gali džiaugtis akivaizdžiais pokyčiais ir „holivudine“ vadinama šypsena.
  • Bedantei burnai atkurti atliekama pilna dantų lankų rekonstrukcija, prireikus, priauginant prarastą kaulą, atliekant implantavimą bei protezavimą vainikėliais ant implantų. Patikimų ir patyrusių specialistų chirurginę metodiką derinant su aukščiausios kokybės produktų naudojimu garantuoja maksimalų rezultatą.

„Grožio chirurgijos“ Vilniuje pacientais rūpinasi bendrosios praktikos gydytoja odontologė Vita Lozinovienė , gydytojai odontologai Ieva Šalaševičienė, higienistė Kristina Rynkevič,  gydytoja periodontologė Daiva Gelažienė ir burnos chirurgas Gustas Doviltis.

Vilniaus klinikos gydytojos odontologės Vita Lozinovienė ir burnos higienistė Kristina Rynkevič sutaria, kad nėra didesnio džiaugsmo, nei matyti besišypsantį ir laimingą pacientą.

 

 

*Bazinė paslaugos kaina, apmokama TLK - paciento priemoka 0

**Skirtumas tarp klinikos paslaugos kainos ir TLK apmokamos kainos

*** Pirmoji kaina taikoma atliekant operaciją su vietine nejautra, antroji - atliekant operaciją su bendrine nejautra.