Odontologijos klinika

Šiuolaikiškumas, patikimumas, komfortas

Gera žmogaus savijauta ir gyvenimo kokybė yra neatsiejamos nuo dantų sveikatos ir estetikos. Graži šypsena suteikia pasitikėjimo savimi, kuris padeda drąsiai siekti tiek asmeninių, tiek profesinių tikslų. Atgavę sveiką ir estetišką dantų išvaizdą, pacientai pradeda dažniau šypsotis, o apie išaugusį pasitikėjimą savimi liudija ne tik pagerėjusi nuotaika, bet ir pasikeitusi laikysena.

Tačiau kiekvienas žmogus savo gyvenime neišvengiamai susiduria su didesnėmis ar mažesnėmis dantų ir burnos sveikatos problemomis. Vienos jų gali būti įgimtos, tuo tarpu kitos – atsirasti dėl sisteminių ligų ar dėl netinkamos dantų priežiūros, nekokybiško ar pavėluoto gydymo.

Visoms odontologijos procedūroms atlikti, „Grožio chirurgijos“ klinikose Vilniuje ir Kaune naudojamos patikimiausios technologijos ir moderniausia technika bei įrenginiai. Čia taip pat visuomet siekiama, kad pacientas jaustų maksimalų komfortą, kurį užtikrina estetiška bei jauki klinikų aplinka, unikali oro kondicionavimo sistema bei išskirtinis specialistų dėmesys.

Platus paslaugų spektras ir kompleksiniai sprendimai

Tiek Vilniaus, tiek ir Kauno klinikose „Grožio chirurgija“ ypatingas dėmesys skiriamas pirmajam lankytojo vizitui ir moderniajai diagnostikai, kurios metu maksimaliai išnaudojamos naujausių ir itin patikimų technologijų teikiamos galimybės – pasitelkiami radiologiniai tyrimai, kompiuterinė tomografija bei 3D technologijos.

Vilniuje ir Kaune dirbantys gydytojai odontologai gydo tiek funkcines, tiek estetines dantų, sąkandžio ar žandikaulių problemas. Klinikos ekspertai randa palankiausią sprendimą net tiems pacientams, kuriems reikalingas kompleksinis gydymas – mat didelę patirtį turinčių profesionalų komandinis darbas leidžia rasti išeitį net iš pačių sudėtingiausių situacijų.

  • Idealiu atveju, kai dantys yra sveiki ir tiesūs, išskirtinį dėmesį dantų estetikai skiriantys klinikos odontologai, atlieka profesionalią burnos higieną, bei saugų dantų balinimą, užtikrinančius spindinčią šypseną „kaip iš žurnalo“ kiekvienai
  • Pacientams, kenčiantiems dėl netaisyklingos dantų padėties ir netaisyklingo sąkandžio, „Grožio chirurgijos“ ekspertai gali pasiūlyti jau ne tik tradicinį gydymo būdą įprastais, beligatūriniais, beveik nepastebimais keramikiniais ar net vidiniais breketais, tvirtinamais iš vidinės dantų pusės, bet ir kol kas inovatyviausią ortodontinio gydymo metodą – dantų tiesinimą, sąkandžio korekciją ir smilkinio apatinio žandikaulio sąnario patologijos gydymą kapomis. Šis metodas, palyginti su tradiciniu gydymu breketais, pacientams suteikia kur kas daugiau laisvės, nes prireikus kapas galima tiesiog išsiimti. Taip pat „Grožio chirurgijos“ gydytojai ruošia pacientus ortognatinei chirurgijai – žandikaulių operacijoms.
  • Retas iš mūsų turi idealios formos, tiesius ir sveikus dantis. Tad siekiant padailinti šypseną esant nedidelėms dantų estetikos problemoms – senoms plomboms, nuskilus ar nudilus dantims, pasikeitus jų spalvai – klinikose atliekamas minimaliai invazinis arba įprastas estetinis plombavimas. Po šios procedūros pacientai gali džiaugtis akivaizdžiais pokyčiais ir „holivudine“ vadinama šypsena.
  • Bedantei burnai atkurti atliekama pilna dantų lankų rekonstrukcija, prireikus, priauginant prarastą kaulą, atliekant implantavimą bei protezavimą vainikėliais ant implantų. Patikimų ir patyrusių specialistų chirurginę metodiką derinant su aukščiausios kokybės produktų naudojimu garantuoja maksimalų rezultatą.

„Grožio chirurgijos“ odontologijos klinikos Vilniuje ir Kaune pacientai gali būti ramūs ne tik dėl aukščiausios paslaugų kokybės ir gydytojų odontologų profesionalumo, bet ir dėl maksimalaus komforto. Bijantiems skausmo, turintiems itin jautrius dantis ar nevaldomą pykinimo refleksą, visas procedūras Kaune galima atlikti taikant dalinę trumpalaikę narkozęsedaciją, kurios metu pacientas lengvai užmiega, nejaučia baimės ar skausmo. Procedūras klinikoje galima atlikti ir taikant pilną narkozę. Taip pat klinikose tiek Vilniuje, tiek ir Kaune yra galimybė kartu su odontologijjos paslaugomis suteikti ir kitas estetikos, chirurgijos bei dermaologijos paslaugas.

„Grožio chirurgijos“ Kauno odontologijos klinikoje konsultuoja ir gydo gydytojos-odontologės Rūta Abloževičienė, Ingrida Žiugždaitė, Sandra Burčikaitė, gydytoja endontologė Giedrė Juknevičienė ir burnos chirurgas Artūras Stumbras. Vilniuje pacientais rūpinasi bendrosios praktikos gydytoja odontologė Vita Lozinovienė , gydytojai odontologai Ieva Šalaševičienė ir Gytis Perveneckas, higienistė Kristina Rynkevič,  gydytoja periodontologė Daiva Gelažienė ir burnos chirurgas Gustas Doviltis.

Kaune dirbanti Rūta Abloževičienė žino, kad daugelis pacientų jaučia odontologo baimę, todėl kelia sau tikslą – kiekvieno žmogaus apsilankymą paversti maloniu, be streso, įtampos ar baimės.  Giedrė Juknevičienė visuomet stengiasi pasidalinti žiniomis, įgytomis per ilagametę darbo patirtį ir patarti savo pacientams visais dantų bei burnos priežiūros klausimais. Sandra Burčikaitė pagrinde siekia, kad kiekvienam pacientui būtų suteiktos geriausios paslaugos ir juos džiugintų ilgalaikiai rezultatai. Ingridą Žiugždaitę kiekviena sudėtinga situacija skatina nuolat tobulėti, gilinti žinias ir domėtis naujausiais gydymo bei protezavimo metodais. Artūras Stumbras savo patirtimi dalinasi ne tik su pacientais, bet ir su kolegomis – skaito paskaitas, veda mokymus, yra Lietuvos odontologų rūmų ir veido ir žandikaulių chirurgijos draugijos narys.

Vilniaus klinikos gydytojos odontologės Vita Lozinovienė ir burnos higienistė Kristina Rynkevič sutaria, kad nėra didesnio džiaugsmo, nei matyti besišypsantį ir laimingą pacientą.

 

 

*Bazinė paslaugos kaina, apmokama TLK - paciento priemoka 0

**Skirtumas tarp klinikos paslaugos kainos ir TLK apmokamos kainos

*** Pirmoji kaina taikoma atliekant operaciją su vietine nejautra, antroji - atliekant operaciją su bendrine nejautra.

Klauskite gydytojo

+370 650 93333 arba

Parašykite mums dabar

Klauskite gydytojo