Apie mus

Kad mūsų gyvenimas taptų visavertis, kartais tereikia nedidelių pokyčių. Todėl sveikatos stiprinimas ir grožio puoselėjimas tikrai nusipelno kiekvieno iš mūsų laiko ir pastangų.

Kaune įsikūrusi klinika „Grožio chirurgija“ veikia nuo 2009 metų. Mūsų klinikoje dirba virš 90 skirtingų sričių aukščiausios kvalifikacijos specialistų, kurie teikia įvairiapusišką pagalbą, pataria sveikatos ir grožio klausimais, teikia estetinės, dienos chirurgijos, odontologijos ir sveikatingumo paslaugas.

„Grožio chirurgijos“ specialistų patirtis ir kvalifikacija, derinama su pažangiausia medicinos technika ir naujausiomis pasaulinėmis rekomendacijomis, leidžia užtikrinti geriausius įmanomus gydymo rezultatus ir svarbiausia – pacientų saugumą.

Nuoširdus ir šiltas klinikos personalas, atidi priežiūra ir jauki klinikos aplinka sumažina įtampą ir stresą, sukuria psichologinį komfortą, dėl kurio pacientai sveiksta greičiau. Komandos profesionalumą ir teikiamų paslaugų kokybę vertina pacientai iš Danijos, Airijos, Anglijos ir kitų Europos šalių.

Privatumo politika.

Klauskite gydytojo

+370 650 93333 arba

Parašykite mums dabar

Klauskite gydytojo