Duoklė jūsų odai – JAUNYSTĖS DUETAS – 600 EUR vietoj 850 EUR

Frakcinis veido odos atjauninimas + PRP DOVANŲ! (dovanos vertė 250 EUR)

Nuolatinis skubėjimas, stresas, nemigos naktys, žalingi įpročiai, bėgantis laikas – tai veiksniai, skatinantys odos senėjimą bei įvairių odos problemų atsiradimą ir paliekantys pėdsakus mūsų veiduose. Mūsų profesionalios dermatologės tiesia jūsų odai pagalbos ranką ir rekomenduoja itin efektyvias, odą ataivinančias bei atjauninančias ir viena kitą papildančias procedūras.

***

Frakcinis odos atnaujinimas – lygesnė, gyvybingesnė ir švytinti oda vos po pirmos procedūros.

Savo universalumu ir gydomuoju poveikiu unikali procedūra, galinti išspręsti visą puokštę odos negalavimų: panaikinti raukšles, gydyti aknės pažeistą odą, naikinti randus ir pigmentines dėmes, sutraukti poras, grąžinti odai sveiką spindesį, jaunatviškumą ir gyvybingumą. Procedūros metu skatinami persitvarkymo ir atsinaujinimo procesai giliuosiuose dermos sluoksniuose: susidaro naujas ir švelnus odos sluoksnis, suaktyvėja kolageno gamyba.

Siekiančioms natūralumo – PRP – inovatyvus ir itin veiksmingas būdas atgaivinti odą ir paskatinti jos regeneraciją be chirurgo įsikišimo ar cheminių medžiagų – naudojant tik savo kraujo plazmą.

PRP – tai visiškai natūrali procedūra, atjauninanti odą be chirurginės intervencijos. Procedūros metu iš paties paciento kraujo išskiriama plazma, praturtinta trombocitais ir augimo faktoriais – tai padeda odai atsinaujinti, veiksmingai pagerina veido odos būklę, padeda sumažinti ar panaikinti pigmentines dėmes, randus, gydyti rožinę, aknę, užpildyti gilesnes raukšles, efektyviai gydyti plaukų slinkimą ir pristabdyti senėjimo procesus.

 

Pasinaudokite specialiu pasiūlymu ir džiaukites skaistesne bei gyvybingesne oda! Pasiūlymas galioja iki kovo 31 dienos.

Daugiau informacijos: +370 37 777500; +370 52 555900.

* Pasiūlymas galioja registruojantis Vilniaus ir Kauno klinikose.
* Pasiūlymas su kitomis klinikos nuolaidomis ir akcijomis nėra sumuojamas.
* PRP atliekama tik veido srityje.
* Abi procedūros yra atliekamos tam pačiam žmogui.