Nemokamos plastikos chirurgų paskaitos/konsultacijos parodoje „Moters pasaulis“

Plastinė chirurgija – paslaptingoji medicinos sritis, nepaliaujanti žavėti ir stebinti savo galimybėmis, iššaukianti begales diskusijų ir taip kelianti dar didesnį visuomenės susidomėjimą kūno korekcijų menu.

Klinika „Grožio chirurgija“ suteikia Jums, mielieji, neeilinę galimybę iš arčiau pažvelgti į plastinės rekonstrukcinės chirurgijos „virtuvę“ ir išgirsti atsakymus į visus rūpimus klausimus iš žmonių, kurie joje sukasi kasdien – plastinės rekonstrukcinės chirurgijos gydytojų.

Parodoje mūsų klinikos plastikos chirurgus galite sutikti dvejose paskaitose:

Pirmoji paskaita. Plastinės rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Domantas Rainys Lapkričio 9 d. vyksiančioje paskaitoje atviraus apie kūno formos pakitimų keliamą diskomfortą, kamuojantį moteris po gimdymo ar per trumpą laiką netekusias daug svorio ir atskleis, kaip tokiais atvejais gali padėti plastinė chirurgija.

Paskaitos metu išgirsite apie sparčiai visame pasaulyje populiarėjančią, „išsigelbėjimu mamoms“ vadinamą korekcinę operaciją „Mommy Makeover“, galėsite užduoti klausimus ir gauti pačius nuoširdžiausius atsakymus iš profesionalo lūpų.

Paskaita: „Pakitusios kūno formos po gimdymo ar didelio svorio netekimo – kaip gali padėti plastinė chirurgija? Visi atsakymai tiesiai iš plastikos chirurgo lūpų.”

Renginys: nemokamas
Būtina registracija: https://goo.gl/XB32bt
Vieta: stiliaus ir grožio paroda „Moters pasaulis“, Žalgirio arena
Laikas: Lapkričio 9 d. 11:30

Antroji paskaita: Med. m. dr. plastinės rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Donatas Samsanavičius paskaitoje atviraus apie krūtų operacijas ir dažniausiai girdimus moterų nusiskundimus, patiriamus psichologinius bei fizinius sunkumus ir diskomfortą dėl per mažų/asimetriškų/labai nukarusių/itin didelių krūtų. Gydytojas atskleis, kaip tokiais atvejais gali padėti plastinė chirurgija.

Paskaitos metu galėsite užduoti klausimus ir gauti pačius nuoširdžiausius atsakymus iš profesionalo lūpų.

Paskaita: „Be TABU – plastikos chirurgas atvirai apie krūtų operacijas.”

Renginys: Nemokamas
Būtina registracija: https://goo.gl/XB32bt
Vieta: Stiliaus ir grožio paroda „Moters pasaulis“, Žalgirio arena
Laikas: Lapkričio 9 d. 17:30