PASITIKIME PAVASARĮ GRAŽIA, SVEIKA, SKAISČIA IR ATJAUNĖJUSIA ODA BEI PLAČIA ŠYPSENA!

Tik balandžio 19-26 dienomis Velykiniai pasiūlymai už ypatingą kainą!

PRP veidui – 190 Eur (įprasta kaina 260 Eur)

PRP – natūrali procedūra, atjauninanti odą be chirurginės intervencijos, naudojant savo kraujo plazmą. Procedūros dėka skatinamas odos atsinaujinimas, veiksmingai pagerėja veido odos būklė, sumažėja ar net visai pranyksta pigmentinės dėmės, randai, aknė, užpildo gilesnės raukšlės, sulėtėja senėjimo procesai.

Švelnus (smooth) veido odos atjauninimas – 190 Eur (įprasta kaina 250 Eur)

Saugi, efektyvi ir greita procedūra, kuri atsuka laiką atgal ir grąžina Jūsų odai drėgmę, lygumą ir švytėjimą. Vos po pirmos procedūros oda tampa švelnesnė, elastingesnė, sumažėja raukšlių gylis, pašviesėja pigmentinės dėmės, pranyksta raudonis, kraujagysliniai dariniai bei smulkios raukšlelės, susitraukia odos poros. Procedūros metu yra paskatinama odos regeneracija ir kolageno gamyba, kas užtikrina ilgalaikį gražios ir sveikos odos rezultatą.

Viso veido išsiplėtusių kapiliarų šalinimas – 190 Eur (įprasta kaina 250 Eur)

Saugi, efektyvi ir greita procedūra, kuri efektyviai pašviesina ar net pašalina išsiplėtusius kapiliarus, kraujagyslinius darinius ir veido odos raudonį, tad galėsite džiaugtis skaistesne ir lygesne oda!

Konsultacija su gydytoju ortodontu VILNIUJE – nemokamai (įprasta kaina 30 Eur) 

Gražios šypsenos pagrindas yra ne tik balti, bet ir tiesūs, nenudilę, sveiki dantys bei taisyklingas sąkandis. Deja, retas žmogus gali džiaugtis natūraliai gražiais dantimis bei taisyklingu sąkandžiu, tad, siekiant gydyti įgimtus ar įgytus dantų ir žandikaulio defektus, pasitelkiami įvairūs taisyklingo dantų lanko atstatymo metodai.

 

*Pasiūlymai galioja Kaune ir Vilniuje, registruojantis balandžio 19-26 dienomis. Atlikti procedūras būtina iki gegužės 31 dienos.