Pasitinkame pavasarį su šypsena – specialus pasiūlymas keramikos laminačių ir vainikėlių dėjimui!

Graži ir sveika šypsena – puikios savijautos, geros nuotaikos ir pasitikėjimo savimi pagrindas. Mūsų profesionalių gydytojų, modernios įrangos ir naudojamų pažangiausių gydymo metodų dėka galėsite pamiršti jaučiamą diskomfortą dėl kreivų, sugedusių, nuskilusių ar dėmėtų dantų.

Iki kovo 31 d. atliekant:

  • 8 dantų keramikos laminačių arba vainikėlių dėjimą – gausite net 500 EUR nuolaidą paslaugai!
  • 10 dantų laminačių arba vainikėlių dėjimą – gausite net 700 EUR nuolaidą paslaugai!

Dantų korekcija keramikos laminatėmis – modernus būdas, leidžiantis pasiekti estetiškos šypsenos rezultatą. Protezavimas aukščiausios kokybės keramikos laminatėmis leidžia ne tik pašalinti visus šypsenos defektus, verčiančius kompleksuoti ne vieną, bet ir sukurti natūraliai tvirtus bei ilgaamžius dantis. Šypseną koreguojant keraminėmis laminatėmis galima pakeisti dantų spalvą, formą, paslėpti dantų įtrūkimus, nusidėvėjimą ar pašalinti tarpus tarp dantų.
Aukštos kokybės keramikos laminatės nereaguoja su aplinkos pigmentais, jų spalva nesikeičia, todėl pacientai gali drąsiai mėgautis kava, raudonu vynu ir panašiais produktais be baimės, kad dantys patamsės.

Keramikos vainikėlis – pažangus metodas pavieniams dantims atstatyti ar net atkurti visą dantų eilę. Tai keraminės apdailos vainikėlis, kurio sudėtyje nėra metalo lydinio. Jis klijuojamas prie natūralių danties audinių ir padengia visus danties vainiko paviršius. Bemetalės keramikos vainikėliai puikiai tinka priekiniams dantims protezuoti, taip pat tiems žmonėms, kurie yra alergiški metalo lydiniams.

Norėdami gauti daugiau informacijos ar užsirašyti procedūrai, skambinkite +37037777500 arba rašykite info@groziochirurgija.lt

*Pasiūlymas galioja Kauno ir Vilniaus „Grožio chirugija” klinikose.
*Pasiūlymas su kitomis klinikos nuolaidomis ir akcijomis nėra sumuojamas.

Klauskite gydytojo

+370 650 93333 arba

Parašykite mums dabar

Klauskite gydytojo