Specialus pasiūlymas Mamos dienos proga!

Senėjimo požymiai atsiranda dėl įvairių priežasčių – bėgančių metų, saulės poveikio, žalingų įpročių. Laikui bėgant, mažėja natūralus hialurono rūgšties kiekis organizme, todėl oda praranda drėgmę, elastingumą ir suglemba.

Mamos dienos proga padovanokite sau ar savo mamai jaunesnę, sveikesnę ir švytinčią odą – hialurono rūgšties injekcijas! Registruojantis FILORGA HIALURONO RŪGŠTIES injekcijoms gegužės 2-7 dienomis gausite net  –20% nuolaidą paslaugoms! Pasiūlymas galioja paslaugą atliekant iki gegužės 31d.

HIALURONO RŪGŠTIES INJEKCIJOS – būdas grąžinti odai natūralų švytėjimą, skaistumą, lygumą ir suteikti taip reikalingos drėgmės.

HIALIURONO RŪGŠTIS veikia odą iš vidaus, sujungdama vandenį, drėkindama ir tonizuodama ją, kas sumažina ar visiškai panaikina nosies, lūpų, tarpuakio, taip pat aplink lūpas esančias raukšles. Be to, preparatu galima patobulinti veido simetriją – suteikti didesnę apimtį skruostams, lūpoms, išryškinti jų kontūrą. Po injekcijų veido oda tampa skaistesnė, lygesnė, elastingesnė, išsaugoma natūrali veido mimika.

 

*Pasiūlymas galioja Kaune ir Vilniuje.
*Pasiūlymas su kitomis klinikos nuolaidomis ir akcijomis nėra sumuojamas.